کامل ترین راهنمای خرید ماشین ظرفشویی توکار در سال ۲۰۲۲

847
قیمت خرید ماشین ظرفشویی توکار - بریم خرید
ماشین ظرفشویی توکار چه ویژگی هایی دارد؟

نکات خرید ماشین ظرفشویی توکار

ظرف شستن یکی از بزرگ ترین دغدغه های خانم هاست که با تولید ماشین ظرفشویی، تبدیل به دغدغه بزرگ تری هم شد! چون تا قبل از تولید ماشین ظرفشویی هیچکس راه چاره ای نداشت و به ناچار ظرف ها را می شستیم اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی می دانیم که ناچار به شستن ظرف ها با یک اسفنج و مایع ظرفشویی نیستیم و می توانیم ماشین ظرفشویی بخریم و راحت تر زندگی کنیم! اما تنوع ماشین ظرفشویی در بازار زیاد شده برای مثال خرید ماشین ظرفشویی توکار می تواند یکی از ایده های خرید ماشین ظرفشویی برای خانه باشد. ماشین ظرفشویی رومیزی و ایستاده یا مبله هم از دیگر گزینه های خرید ماشین ظرفشویی هستند که می توانند مناسب باشند. ما در یک مقاله درباره ماشین ظرفشویی رومیزی و ایستاده و مزایا و معایب آن و همچنین مواردی که بهتر است این نوع ماشین ظرفشویی تهیه شود صحبت کردیم و در این مقاله از تیم تولید محتوای بریم خرید قصد داریم درباره ماشین ظرفشویی توکار و موارد خرید آن صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید تا بیشتر با ویژگی های ماشین ظرفشویی توکار آشنا شوید.

ویژگی های ماشین ظرفشویی توکار

ماشین ظرفشویی رومیزی که در ابعاد کوچک و با گنجایش کمی تولید می شود می تواند روی کابینت یا میز و… قرار بگیرد و هیچ شباهتی به ماشین ظرفشویی توکار یا مبله ندارد. ماشین ظرفشویی مبله یا ایستاده و توکار شبیه هم هستند و با ظرفیت بالایی تولید می شوند. این ظرفیت بالایی که می گویم منظور ۱۲ نفره به بالاست در صورتی که ماشین ظرفشویی رومیزی به صورت ۶ نفره و ۸ نفره و… تولید می شود و برای استفاده روزمره خانواده های کم جمعیت مناسب است. کسانی که به دنبال یک ماشین ظرفشویی برای شستن تمام ظروف مهمانی ها هستند بهتر است از ماشین ظرفشویی مبله یا ایستاده و یا ماشین ظرفشویی توکار استفاده کنند.

مشخصات ماشین ظرفشویی توکار - بریم خرید

اما شاید برای شما سوال پیش بیاید که ماشی ظرفشویی توکار چیست و چه تفاوتی با ماشین ظرفشویی ایستاده یا مبله دارد؟

تا جایی که من می دانم تفاوت ماشین ظرفشویی توکار و ماشین ظرفشویی مبله یا ایستاده در محل نصب و نحوه نصب آن هاست. ماشین ظرفشویی توکار می تواند داخل کابینت یا محفظه ای که برای آن در نظر گرفتید و آن را طراحی و اجرا کردید قرار بگیرد و ظاهر ماشین ظرفشویی مشاهده نمی شود. این ماشین ظرفشویی برای کسانی که به دنبال یک آشپزخانه زیبا و یک دست هستند مناسب است و می تواند جلوه آشپزخانه شما را بسیار زیباتر کند.

ماشین ظرفشویی توکار به دو صورت طراحی و اجرا می شود. یکی از روش های آن، طراحی اختصاصی دکور آشپزخانه شماست یعنی طراح دکوراسیون شما، کابینت آشپزخانه را طوری طراحی می کند که یک درب جلوی لباسشویی، ماشین ظرفشویی و یخچال فریزر شما قرار می گیرد بنابراین طراحی آشپزخانه شما کاملا یکنواخت انجام می شود و وسایل شما دیگر دیده نمی شوند. حتی می توانید برای فر و مایکرویو و یا اجاق گاز هم همین طرح را پیاده سازی کنید و از زیبایی آشپزخانه و مرتب شدن آن لذت ببرید.

همچنین یک روش دیگر هم برای استفاده از ظرفشویی توکار وجود دارد در این روش، بر اساس فضایی که شما دارید یک ظرفشویی بدون بدنه، داخل کابینت شما فیکس می شود بنابراین انتقال و حمل و نقل آن غیرممکن است شما می توانید درب ماشین ظرفشویی توکار خود را به صورت دلخواهتان طراحی کنید و آن را با سایر کابینت ها و اجزای آشپزخانه هماهنگ کنید. اما این نوع ماشین ظرفشویی توکار در ایران کمتر دیده می شود و معمولا پس از خرید ماشین ظرفشویی توکار شما می توانید آن را درون محفظه ای که طراح دکوراسیون برای آن در آشپزخانه در نظر گرفته قرار دهید.

بیشتر بخوانید: کدام ماشین ظرفشویی برای خانه شما مناسب تر است؟

ماشین ظرفشویی توکار چه ویژگی ها و مزایایی دارد؟

  1. ماشین ظرفشویی توکار مانند ماشین ظرفشویی ایستاده یا مبله طراحی می شود بنابراین برای آشپزخانه هایی که فضای زیادی دارند مناسب است تا با کمبود جا و مکان برای قرار دادن ماشین ظرفشویی مواجه نشوید.
  2. این ماشین ظرفشویی با ظرفیت ۱۲ نفره، ۱۴ نفره و ۱۸ نفره تولید می شود و برای کسانی که رفت و آمد زیادی دارند و مهمانی زیادی می دهند مناسب تر است.
  3. برای شستن قابلمه های بزرگ و ظروف بزرگ نیازی به چندین بار استفاده از ماشین ظرفشویی ندارید و می توانید طی یک مرحله ظروف خود را بشویید و تمیز کنید.
  4. ماشین ظرفشویی توکار لوله کشی اختصاصی دارد و باید به صورت حرفه ای نصب شود.
  5. برای کسانی که صاحب خانه هستند این نوع ماشین ظرفشویی مناسب است چون حمل و نقل آن با توجه به نصب و لوله کشی های انجام شده سخت است.
  6. ماشین ظرفشویی توکار داخل کابینت فیکس می شود و قرار می گیرد بنابراین لرزش ندارد و صدای آن هنگام شستشو توسط کابینت ها گرفته می شود و شما را آزار نمی دهد.
  7. استفاده از ماشین ظرفشویی توکار فضا و محیط آشپزخانه شما را زیباتر و جذاب تر می کند.
خرید ماشین ظرفشویی توکار - بریم خرید
مزایا و معایب ماشین ظرفشویی توکار – بریم خرید

سخن پایانی

با توجه به تنوع قیمت و همچنین تنوع مدل های ماشین ظرفشویی در بازار، اگر هنگام خرید ماشین ظرفشویی توکار دودل شوید کاملا حق دارید چون مدل های زیادی با قیمت های مختلف در بازار موجود است و اکثر مواقع خریداران به دلیل قیمت بالایی که ماشین های ظرفشویی دارند، سعی می کنند بر اساس بودجه ای که دارند خرید خود را انجام دهند. اما من به شما بریم خرید را پیشنهاد می کنم! بریم‌ خرید یک مرجع مقایسه قیمت است که می توانید در آن بر اساس بودجه ای که دارید بهترین محصول را با بالاترین کیفیت خریداری کنید. برای مثال می توانید قیمت روز انواع ماشین ظرفشویی را در بریم خرید مشاهده کنید و هر مدلی که خواستید از ارزان ترین فروشنده معتبری که معرفی شده خریداری کنید. در بریم خرید می توانید تنوع قیمت محصولات را در بازار مشاهده کنید و بدون نیاز به وقت گذراندن در خیابان و بازار، خرید خود را انجام دهید.