مشخصات فنی لباسشویی آبسال مدل ۷۰۱۲

528
قیمت خرید لباسشویی 7012 آبسال - بریم خرید

نقد و بررسی تخصصی لباسشویی آبسال مدل ۷۰۱۲

آبسال یکی از برندهای ایرانی پر طرفدار است که محصولات زیادی تولید می کند و طرفداران زیادی دارد. محصولات آبسال با قیمتی مناسب به فروش می رسند و کیفیت قابل قبولی دارند. یکی از محصولات پرفروش آبسال، لباسشویی های آبسال هستند که کیفیت مطلوبی دارند. لباسشویی آبسال مدل ۷۰۱۲ یکی از پرفروش ترین لباسشویی های آبسال است که کیفیت بالایی دارد. این محصول به صورت درب از جلو طراحی شده و طراحی ساده و زیبایی دارد. در این مقاله از تیم تولید محتوای بریم خرید درباره مشخصات فنی لباسشویی ۷۰۱۲ آبسال صحبت کردیم و به نقد و بررسی آن پرداختیم. در صورت تمایل برای مشاهده قیمت لباسشویی آبسال مدل ۷۰۱۲ هم می توانید به وب سایت بریم خرید مراجعه کنید و قیمت این لباسشویی را در تمام فروشگاه های اینترنتی مشاهده کنید سپس بعد از مشاهده مقایسه قیمت ها که در فروشگاه های اینترنتی مختلف در بریم خرید انجام شده، می توانید خرید خود را از ارزان ترین فروشنده معتبر انجام دهید.

لباسشویی آبسال مدل 7012

مشخصات فنی لباسشویی ۷۰۱۲ آبسال

لباسشویی آبسال مدل ۷۰۱۲ به صورت درب از جلو طراحی شده و طراحی ساده و زیبایی دارد که با تمام دکوراسیون ها به سادگی هماهنگ می شود. این لباسشویی با ظرفیت و گنجایش ۷ کیلوگرم برای خانواده های ۵ الی ۶ نفره مناسب است. کیفیت شستشوی لباسشویی ۷۰۱۲ مطلوب است و بدون آسیب رساندن به بافت پارچه می تواند لباس های شما را شستشو دهد.

طراحی بدنه این لباسشویی به نحوی انجام شده که صدای آن حین کار کردن زیاد نیست و شما را آزار نمی دهد. حداکثر صدای این لباسشویی حین شستشوی لباس ۵۶ دسی بل و زمان آبکشی حدود ۷۵ دسی بل است که طبیعی است و مانند سایر لباسشویی های خارجی و ایرانی است.

این لباسشویی مصرف انرژی کمی دارد و در مصرف آب و برق شما صرفه جویی می کند بنابراین استفاده از آن مقرون به صرفه است. همچنین امکان تنظیم آب بر اساس حجم لباسی که داخل لباسشویی ریختید را دارد یعنی بر اساس مقدار لباسی که داخل آن ریختید، حجم آب ورودی را تعیین می کند و از اسراف شدن آب جلوگیری می کند.

لباسشویی ۷۰۱۲ از تکنولوژی حباب ساز هم استفاده می کند یعنی می تواند آب و مواد شوینده را به خوبی با هم ترکیب کند، حباب هایی تولید کند، در لباس های شما نفوذ کند و تمام لکه ها را به خوبی از بین ببرد.

خرید لباسشویی آبسال مدل 7012 - بریم خرید

این لباسشویی  آبسال  برنامه های متعددی دارد که هر کدام قابلیت های زیادی در اختیار شما می گذارد برای مثال شستشوی سریع، یکی از برنامه های این لباسشویی است که امکان شستشوی لباس ها را در مدت زمان کمی مانند ۱۹ دقیقه امکان پذیر می کند. همچنین لباسشویی ۷۰۱۲ یک برنامه برای شبیه سازی شستشوی دستی دارد که لباس ها را مانند زمانی که با دست می شوییم تمیز می کند. شستشوی ویژه اقتصادی یا ECO هم یکی دیگر از برنامه های این لباسشویی است همچنین آبکشی اضافه از دیگر برنامه های این لباسشویی است که برای آبکشی مجدد لباس هایی که می خواهید بیشتر آبکشی شوند مناسب است. تایمر از دیگر برنامه های این لباسشویی است که می تواند شروع به کار لباسشویی را به تاخیر بیاندازد و در زمان دلخواه شما طی ۱ تا ۱۲ ساعت آینده تنظیم شود و شروع به کار کند.

لباسشویی آبسال مدل 7012

طراحی این لباسشویی در ایتالیا انجام شده و بسیار ساده و زیباست. موتور لباسشویی ۷۰۱۲ آبسال هم با قدرت بالایی می تواند لباس ها را بشوید و آب کشی کند. سرعت چرخش موتور این لباسشویی در زمان خشک کردن حدود ۱۲۰۰ دقیقه است. همچنین ابعاد بدنه این لباسشویی هم حدود ۵۹۰*۵۵۰*۸۵۰ سانتی متر است.

لباسشویی آبسال مدل 7012

سخن پایانی

لباسشویی آبسال مدل ۷۰۱۲ یکی از پرفروش ترین لباسشویی های آبسال است که کیفیت مطلوبی دارد و قیمت آن نیز مناسب است. اگر به دنبال یک لباسشویی ایرانی باکیفیت هستید، لباسشویی آبسال می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. اما اگر شما به دنبال جنس ایرانی هستید یکی از دلایلش قیمت مناسب آن است. من به عنوان یکی از مشاوران بریم خرید، به شما پیشنهاد می کنم یک سر به  لیست قیمت لباسشویی  در بریم خرید بزنید! بریم خرید یک مرجع مقایسه قیمت است که قیمت محصولات را در فروشگاه های اینترنتی مختلف مقایسه و بررسی می کند و برای هر محصول یک لیست قیمت در اختیار شما می گذارد تا محصول موردنظرتان را با قیمتی مناسب و ارزان ترین قیمت از فروشنده ای معتبر خریداری کنید. در واقع با بریم خرید دیگر نیازی نیست که به کل بازار سر بزنید، شما می توانید با یک نگاه، قیمت کل بازار را ببینید و قیمت ها را مقایسه کنید.

منبع: pelazio.com