مشخصات فنی لباسشویی بست مدل ۷۱۱۱

586
مشخصات فنی لباسشویی بست مدل 7111 - بریم خرید
لباسشویی بست مدل 7111 په ویژگی هایی دارد؟

نقد و بررسی مشخصات ماشین لباسشویی بست مدل ۷۱۱۱

ماشین لباسشویی یکی از وسایل ضروری برای هر منزلی است که باید در هر خانه ای باشد تا بتوانید عملیات شستن لباس و خشک کردن و ضد عفونی کردن آن را به نحو احسن انجام دهید. ماشین لباسشویی بست یکی از برندهای پرطرفدار است که فروش بالایی دارد و محصولات آن با کیفیتی مطلوب و قیمتی مناسب تولید می شوند. یکی از پرفروش ترین مدل های لباسشویی بست، ماشین لباسشویی بست مدل ۷۱۱۱ است که طرفداران زیادی دارد. این مدل با ۷ کیلوگرم ظرفیت تولید می شود و گنجایش بالایی دارد بنابراین برای خانواده های ۵ الی ۷ نفره مناسب است.

این لباسشویی به صورت درب از جلو طراحی می شود و طراحی آن ساده و زیباست. همچنین ۱۵ برنامه شستشوی لباس دارد که می توانید بر اساس نوع پارچه و لباسی که قرار است بشویید از هر برنامه ای که متناسب با آن جنس است استفاده کنید و بدون اینکه به لباس هایتان آسیبی وارد شود، لباس ها را بشویید و خشک کنید و با کمترین میزان چروک تحویل بگیرید. یکی از کاربردی ترین برنامه های این لباسشویی برنامه شستشوی سریع است که در ۱۹ دقیقه می تواند لباس های شما را بشورد و خشک کند و تحویل شما دهد.

خرید لباسشویی بست مدل 7111 - بریم خرید
قیمت لباسشویی بست مدل ۷۱۱۱ – بریم خرید

این لباسشویی قابلیت تنظیم دمای آب را هم دارد و حتی می توانید لباس هایی که لازم است با آب سرد یا آبی که خیلی گرم نیست بشویید را با کمترین دمای آب بشویید.

موتور این محصول بسیار قدرتمند است و در زمان خشک کردن با چرخش ۱۰۰۰ دور در دقیقه، لباس ها را با بالاترین کیفیت می شوید و خشک می کند و تحویل می دهد.

مصرف انرژی ماشین لباسشویی بست مدل ۷۱۱۱ هم بسیار کم است و رتبه مصرف انرژی این لباسشویی A+++ است. همچنین میزان صدا و لرزش این لباسشویی هم کم است و آزاردهنده نیست و در ابعاد استاندارد ۵۵۰*۵۹۵*۸۲۵ سانتی متر تولید می شود بنابراین قبل از خرید لباسشویی، دقت کنید فضایی که قرار است ماشین لباسشویی را قرار دهید با این ابعاد هماهنگ باشد و پس از خرید محصول با کمبود فضا مواجه نشوید.

نقد و بررسی مشخصات لباسشویی بست مدل 7111 - بریم خرید
نقد و بررسی مشخصات لباسشویی بست مدل ۷۱۱۱ – بریم خرید

جمع بندی

لباسشویی بست مدل ۷۱۱۱ یکی از بهترین لباسشویی های این برند است که کیفیت مطلوبی نسبت به قیمت خود دارد. قیمت لباسشویی ۷۱۱۱ بست در فروشگاه های اینترنتی مختلف متفاوت است و شما می توانید به جای اینکه در بازار بچرخید و به دنبال مناسب ترین قیمت ماشین لباسشویی ۷۱۱۱ باشید، می توانید به وب سایت بریم خرید بروید و قیمت این ماشین لباسشویی را در فروشگاه های اینترنتی مختلف مشاهده و مقایسه کنید و پس از مقایسه محصول در فروشگاه های اینترنتی مختلف، خرید خود را از ارزان ترین فروشنده معتبر انجام دهید. همچنین می توانید با توجه به بودجه ای که برای خرید ماشین لباسشویی در نظر گرفتید، به لینک  قیمت روز انواع ماشین لباسشویی در بریم خرید مراجعه کنید و لباسشویی یا هر محصولی که خواستید را با برند دلخواه و مناسب ترین قیمت تهیه کنید. مطمئن باشید از مراجعه به بریم خرید پشیمان نمی شوید و قطعا دست خالی از بریم خرید خارج نمی شوید چون تنوع قیمت ها در بریم خرید آن قدر زیاد است که می توانید با هر بودجه ای که دارید، خرید خود را به بهترین شکل انجام دهید. هدف ما در بریم‌ خرید جلب رضایت شما و دریافت لبخند رضایت پس از خرید از شماست. اگر شما هم تجربه خرید یا استفاده از لباسشویی ۷۱۱۱ بست را دارید در بخش نظرات برای ما به اشتراک بگذارید تا از تجربیات شما عزیزان استفاده کنیم.