بریم خرید مرجع معرفی و مقایسه قیمت، محصولات و فروشگاه‌ھای اینترنتی

بریم خرید
خرید و قیمت لوازم مصرفی خودرو

No Product

محصولی وجود ندارد!

لیست قیمت لوازم مصرفی خودرو

ساختار اتومبیل تشکیل شده از بخش‌ها و اجزای متفاوت است، که همه‌ی این بخش‌ها یک ساز و کار مکانیکی دارند، هر قطعه مکانیکی بر اثر استفاده دچار استهلاک می‌شود و باید در بازه زمانی‌های مقرر تعویض شود تا کارایی ماشین دچار ایرادی نگردد. تعویض به وقت لوازم مصرفی خودرو باعث بهینه‌تر کار کردن ماشین می‌شود و هزینه تعمیرات ماشین را قطعاً کاهش خواهد داد. خودرویی که از لوازم مصرفی تازه و مناسب استفاده می‌کند، قطعاً از نظر میزان امنیت ماشین در سطح بالاتری قرار دارد و یک رانندگی ایمن‌تری را به وجود خواهد آورد. لوازم مصرفی خودرو به صورت کلی در برگیرنده روغت موتور، ضد یخ، فیلتر‌های ماشین، لاستیک و... می‌شود.

انواع لوازم مصرفی خودرو چیست؟

به طور کلی لوازم مصرفی خودرو را به 5 دسته تقسیم‌بندی کرده‌ایم، که هر کدام از این دسته‌ها دارای زیر مجموعه‌هایی می‌باشند. برای مثال وقتی صحبت از لیست فیلتر خودرو می‌شود، همه‌ای فیلتر‌ها اعم از فیلتر سوخت، فیلتر هوا، فیلتر موتور و... را شامل می‌شود.

روغن و ضد یخ  

یکی از بخش‌های لیست لوازم مصرفی خودرومربوط به روغن و ضد یخ است. روغن و ضد یخ برای بخش‌های موتور و رادیاتور اهمیت زیادی دارند. برای مثال یکی از کاربرد‌های ضد یخ این است که در فصل سرد سال از یخ زدن موتور ماشین و در فصل گرم سال از جوش آوردن موتور آن جلوگیری می‌کند. منظور از روغن، روغن موتور، روغن ترمز، روغن هیدرولیک، روغن دنده و... می‌باشد. روغن ترمز که یکی از حیاتی‌ترین لوازم مصرفی خودرو است، این وظیفه را دارد که در هنگام ترمز کردن، بخش‌های متصل به سیستم ترمز ماشین را به واسطه فشاری که منتقل می‌کند، متوقف کند.

فیلتر ماشین 

 فیلتر‌ها در بخش‌های مختلف یک ماشین قرار دارند، از اگزوز ماشین گرفته تا سیستم گردش هوای داخل ماشین. کارکرد کلی فیلتر‌ها در ماشین این است که از آلوده شدن بخش‌های مختلف جلوگیری کنند. تعویض به موقع فیلتر‌ها موجب می‌شود تا قطعات ماشین کمتر دچار فرسودگی بشوند. از مهم‌ترین فیلتر‌ها می‌توانیم به فیلتر سوخت، فیلتر روغن، فیلتر هوا و فیلتر اتاق اشاره کنیم. ضرورت استفاده از فیلتر سوخت و تعویض به موقع آن، از این جهت است که، این فیلتر در صورت وجود برخی ناخالصی‌ها، آن‌ها را کنترل کرده و سوخت با حالت بهتری به موتور می‌رساند و این در عملکرد و عمر ماشین تأثیر‌گذار است.

لاستیک

 هر لاستیکی یک آستانه مجاز برای استفاده دارد و در هنگام خرید نیز فروشنده آن را به شما اطلاع می‌دهد و به طور معمول 60 یا 70 هزار کیلومتر است، البته برخی از لاستیک‌ها با توجه به ساختاری که دارند، مسافت بیشتری را می‌توانند طی کنند. استفاده از لاستیک سالم باعث صرفه‌جویی در مصرف سوخت نیز می‌شود. لاستیک‌ها مدل‌های مختلفی دارند، که هر کدام برای موردی بهینه شده‌اند و شما باید با توجه به نیازی که دارید، یکی را انتخاب کنید. برخی از لاستیک‌ها برای استفاده در خیابان‌های شهری و برخی دیگر برای استفاده در پیست‌های مسابقات و... بهینه و طراحی شده‌اند. برند‌های مختلفی در زمینه تولید لاستیک ماشین فعالیت دارند که عبارتند از، بارز، گلدستون، هانکوک، کومهو و....

مکمل‌ سوخت 

 این مکمل‌ها ساخته شده‌اند تا با اضافه کردنشان به سوخت ماشین عملکرد بهتری را شاهد باشیم. البته در مورد استفاده کردن یا نکردن از این مکمل‌ها نظرات متفاوت است. به غیر از مکمل‌های سوخت، مکمل‌های روغن موتور را نیز شاهد هستیم که در زمینه عملکرد بخش موتور خودرو تأثیر‌گذار هستند.

لوازم یدکی خودرو 

 یکی دیگر از دسته‌های لیست لوازم مصرفی خودرو لوازم یدکی است، این دسته در برگیرنده لنت، شمع ماشین، باتری، لامپ و... است. خود هر کدام از این موارد به زیر شاخه‌های دیگری تقسیم می‌شوند، برای مثال لنت دربرگیرنده، لنت ترمز است و دارای مدل‌های مختلف نظیر لنت دیسکی و لنت کاسه‌ای می‌باشد.

معرفی برند‌های تولید‌کننده لوازم مصرفی خودرو

برای تولید لوازم مصرفی خودرو برند‌های متعددی وجود دارد، باید برای خرید لوازم مصرفی خودرو از برند‌های معتبر خرید کنیم تا بیشترین کارکرد را شاهد باشیم. معتبر‌ترین برند‌های لوازم مصرفی خودرو در بازار ایران در زیر لیست شده‌اند.

· کاسپین

· بهران

· سرکان

· بوش

· والئو

· نکسن

· آیگل

· تراینگل

· فلومکس

· رسکو

· لیکومولی

· الف

· موتوسل

· سپاهان

· اکسپرس

· ایرانول

· کاسترول

· توتال

· مگلوب

· کاسترول

· کیان

اهمیت استفاده از لوازم مصرفی خودرو استاندارد و نو

لوازم مصرفی خودرو در بخش‌های مختلف ماشین کاربرد دارند، و هر کدام دارای مدل‌های مختلفی هستند که باید با توجه به مشخصات ماشین و کارکردی که از آن قطعه توقع داریم، یکی را انتخاب کنیم. لوازم مصرفی خودرو به واسطه اینکه در جریان کارکرد روزانه فعالیت یک ماشین دخیل هستند، نو و استاندارد بودنشان به طور مستقیم در کارکرد ماشین دیده می‌شود. برای مثال استفاده از لاستیک‌های استاندارد، مصرف سوخت و افزایش ایمنی را برای ماشین به ارمغان خواهند آورد.

خرید لوازم مصرفی خودرو از سایت فروشگاهی بریم خرید

برای خرید اینترنتی لوازم مصرفی خودرو می‌توانید بین محصولاتی که در سایت بریم خرید موجود هستند، به راحتی محصول مورد نظر خود را پیدا کنید. در بریم خرید سعی کرده‌ایم تا با پوشش طیف وسیعی از لوازم مصرفی خودرو، همه جوره نیاز شما را برطرف سازیم. می‌توانید از قابلیت‌های فیلتر و مقایسه بین دو محصول در این سایت نیز بهره ببرید و کالای مورد نظر خود را بعد از یک بررسی کامل خریداری نمایید. سایت بریم خرید اصالت کالا‌های موجود در فروشگاه خود را تضمین می‌کند تا شما یک خرید مطمئن نیز داشته باشید.