بریم خرید مرجع معرفی و مقایسه قیمت، محصولات و فروشگاه‌ھای اینترنتی

بریم خرید

چرا سایت بریم خرید؟

چی بهتر از این که موقع خرید، هیچ شک و شبهه ای از انتخاب درست خود نداشته باشید؟ با خیالی آسوده خرید کنید و مطمئن باشید که مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت را از معتبر ترین فروشگاه ها دریافت کرده اید. سایت بریم خرید قصد دارد با امکانات و ویژگی هایی که دارد، این موضوع را برای همه مخاطبین خود عملی کند. در بریم خرید، خرید آسان می شود.

بریم خرید اصلا یک سایت فروشگاهی نیست! در این سایت می توانید با کمک امکانات زیر، بی دغدغه خرید خود را انجام دهید و یا حتی کالای خود را در کمترین زمان بفروشید. شما جزو کدام دسته هستید؟ مشتری یا فروشنده؟

مقایسه قیمت ها در بریم خرید

یکی از بهترین قابلیت هایی که در سایت بریم خرید مشاهده می کنید، مقایسه قیمت ها در هنگام خرید است. شما می توانید با این قابلیت مهم، در همان لحظه از قیمت های چندین فروشگاه به طور همزمان مطلع شوید. این قابلیت امکان خرید کالای به صرفه و اقتصادی را برای مشتری فراهم می کند. در واقع با قابلیت مقایسه قیمت ها می توانید خرید ارزانتر و به صرفه تری را تجربه کنید.

نکته قابل توجه این است که قیمت ارزانتر را در کوتاه ترین زمان پیدا خواهید کرد. همانطور که میدانید در خرید حضوری باید زمان زیادی را صرف کنید تا به قیمت کالا و خرید آن دست پیدا کنید.

با پیدایش خرید اینترنتی اکثر افراد با صرف وقت بسیار کمتری نسبت به خرید حضوری، خرید خود را انجام می دهند. حال با این قابلیت مهمی که در سایت بریم خرید وجود دارد، یافتن بهترین قیمت در کمترین زمان عملی شده است. یعنی حتی در خرید اینترنتی هم، می توانید سریع تر از آن چه که فکرش را کنید به کالای خود دسترسی پیدا کنید و با قیمت بسیار مناسب، آن را در کوتاه ترین زمان خریداری کنید

از دیگر مزایای این ویژگی سایت بریم خرید، امکان مقایسه کمترین قیمت ها با یکدیگر است. در واقع علاوه بر این که می توانید تمامی قیمت های یک کالا را هم زمان در فروشگاه های مختلف مشاهده کنید، می توانید از گزینه فیلتر کمترین قیمت هم استفاده کنید. بدین ترتیب تنها فروشگاه هایی که ارزان ترین قیمت را دارند برای شما به نمایش در می آیند.

موتور جستجو هوشمند خرید!

این یک امکان شگفت انگیز و فوق العاده است. کافی است نام کالای خود را در کادر جستجو وارد کنید تا تمامی محصولات مشابه، پیش روی شما قرار بگیرند. مثلا با نوشتن یخچال و زدن دکمه جستجو، تمامی یخچال هایی که در بازار موجودند، پیش روی شما قرار می گیرند. اگر می خواهید انتخاب دقیق تری داشته باشید، کافی است کلمات بیشتری را در موتور جستجو هوشمند خرید وارد کنید. مثلا نوشتن عبارت " یخچال فریزر دوقلو" به شما کمک می کند که تنها بخشی از یخچال فریزرها را مشاهده کنید. در واقع موتور جستجو هوشمند خرید توانایی فیلتر کردن بر اساس کلمات را دارد. با این قابلیت دسترسی آسان تری به محصول مد نظر دارید.

مجموعه ای از فروشگاه های آنلاین

سایت بریم خرید فقط نمایش دهنده یک فروشگاه نیست! در اینجا شما با مجموعه ای بزرگ از بهترین فروشگاه های آنلاین روبرو هستید. "بریم خرید" شما را به فروشگاه هر محصولی که قصد خرید آن را دارید، وصل می کند. همه فروشگاه های معرفی شده قابل اطمینان هستند. پس می توانید با خیالی مطمئن هر آن چه را که می خواهید خرید کنید.

امکان آگاه شدن از تخفیفات محصولات

فکرش را بکنید به محض این که جشنواره های تخفیفی شروع شود، از طریق سایت بریم خرید، از این تخفیفات با خبر میشوید. اسم تخفیف که می آید شوق خرید بیشتر می شود. این قابلیت نه تنها برای خریداران بلکه برای فروشنده ها هم قابلیت مهمی محسوب می شود. فروشنده ها می توانند در کوتاه ترین زمان به تعداد زیادی از مشتریان، تخفیفات فصلی و سایر تخفیف های خود را اعلام کنند. مشتریان نیز با خرید از این فروشگاه ها، در هزینه های خود صرفه جویی می کنند.

مزایای استفاده از سایت بریم خرید برای فروشنده ها

سایت بریم خرید همان اندازه که سرعت رسیدن مشتری به کالا را تسریع کرده است، به فروشگاه های اینترنتی هم در پیدا کردن مشتری و افزایش ترافیک سایت شان کمک می کند. برای هر فروشنده میزان فروش کالایی که دارد، اهمیت بسیاری دارد. حتی فروشگاه هایی که کمتر شناخته شده هستند، می توانند از طریق سایت بریم خرید، محصولات خودشان را به جامعه بزرگی از مشتریان معرفی کنند. مشتریان نیز به راحتی فروشنده ها را پیدا می کنند.

با توجه به وجود بیماری کرونا، فروش اینترنتی نسبت به سال های قبل افزایش چشمگیری داشته است. برخلاف گذشته که فروش اینترنتی سخت تر انجام می شد، اخیرا افراد زیادی برای اولین بار طعم خرید اینترنتی را چشیده اند و همچنان خرید اینترنتی رو به افزایش است. سایت بریم خرید نیز قصد دارد تا با توجه به قابلیت های هر فروشگاه، کمک به فروش بیشتر کالاهای فروشندگان کند. از طرفی مشتریان نیز بدون صرف وقت زیاد و هزینه بالا، می توانند کالای مد نظر را خریداری کنند.