بریم خرید مرجع معرفی و مقایسه قیمت، محصولات و فروشگاه‌ھای اینترنتی

بریم خرید
خرید و قیمت کیت کلاچ

No Product

محصولی وجود ندارد!

قیمت دیسک و صفحه ماشین

هر خودرو از قطعات مختلفی تشکیل شده و هر کدام می تواند در دوام خودرو و کیفیت عملکرد آن تاثیرگذار باشد، رسیدگی و تعویض قطعات خودرو، می تواند طول عمر خودروی شما را افزایش دهد و امنیت سرنشینان و... را افزایش دهد. دیسک و صفحه یا کیت کلاچ هم یکی از قطعات خودروهاست که برای هر خودرو ساختار متفاوتی دارد بنابراین کیت کلاج یا دیسک و صفحه پراید و پژو و 206 و... باهم متفاوت است و یکسان نیست. برند و انواع کیت کلاچ یا دیسک و صفحه هم متفاوت است بنابراین بهتر است با کسب اطلاعات کافی برای خرید دیسک و صفحه اقدام کنید تا کیفیت بالایی داشته باشد. ما در بریم خرید انواع کیت کلاچ را با قیمت های مختلف در اختیار شما قرار دادیم تا بتوانید با توجه به بودجه ای که دارید، بهترین دیسک و صفحه را از فروشگاه اینترنتی معتبری با قیمت مناسبی خریداری کنید. بریم خرید یک مرجع مقایسه قیمت است که لیست قیمت محصولات را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با مناسب ترین قیمت، محصول موردنظر خود را خریداری کنید. در ادامه این متن از بریم خرید، به نکات خرید کیت کلاچ یا دیسک و صفحه خودرو می پردازیم با ما همراه باشید.

کیت کلاچ یا دیسک و صفحه مجموعه ای از بلبرینگ کلاچ، دیسک و صفحه است و برای انتقال نیرو از موتور به جعبه دنده است بنابراین هر خودرو بر اساس قدرت تولیدی خروجی موتور و جعبه دنده، باید از کیت کلاچ مخصوص خود استفاده کند. اگر از گیربکس خوب و باکیفیت مناسب خودروی خود استفاده نکنید، گیربکس شما آسیب می بیند. اگر خودرو دیسک و صفحه نداشته باشد دنده در خودروی شما جا نمی رود و نمی تواند به درستی حرکت کند در کل وظایف کیت کلاچ یا دیسک و صفحه در خودرو شامل موارد زیر است:

  • تعویض دنده
  • اتصال بین موتور و گیربکس جهت انتقال نیرو
  • قطع ارتباط موتور با گیربکس
  • خلاص کردن خودرو

هر چقدر کیت کلاچ بهتری خریداری کنید، برند معتبرتری باشد و کیفیت بهتری داشته باشد، قطعا عملکرد خودروی شما بهتر می شود یعنی امکان تعویض دنده برای شما راحت تر می شود و شتاب خودروی شما نیز بیشتر می شود. همچنین بدون هیچ گونه لرزشی می توانید از خودروی خود استفاده کنید. برندهای عطام، ایساکو، شایان صنعت، ولئو و... از برندهای مطرح در این زمینه هستند.

برای خرید کیت کلاچ یا دیسک و صفحه شما می توانید مدل یا برند موردنظرتان را در بریم خرید جستجو کنید و پس از مشاهده محصول، لیست قیمت دیسک و صفحه یا کیت کلاچ موردنظرتان را مشاهده و خرید خود را از ارزان ترین فروشنده معتبر در بریم خرید انجام دهید.