بریم خرید مرجع معرفی و مقایسه قیمت، محصولات و فروشگاه‌ھای اینترنتی

بریم خرید
خرید و قیمت دکوراتیو

No Product

محصولی وجود ندارد!

قیمت لوازم دکوری شیک و ارزان

استفاده از وسایل دکوری شیک می تواند تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل شما داشته باشد. وسایل دکوری شیک و فانتزی می تواند بر اساس اندازه، فضای اتاق، سلیقه و بودجه ای که برای خرید لوازم دکوری در نظر دارید تغییر کند. اگر دکوراسیون منزل شما سنتی باشد می توانید از صنایع دستی، منسوجات دستی و... استفاده کنید و اگر دکوراسیون منزل شما مدرن یا کلاسیک باشد می توانید از وسایل مختلفی برای دکوراسیون منزل خود استفاده کنید. 

استفاده از مجسمه و تندیس برای دکوراسیون منزل

وسایل تزئینی و دکوراتیو می تواند جلوه های بصری زیادی در خانه شما ایجاد کند برای مثال یکی از وسایل تزئینی و دکوراتیو مجسمه و تندیس ها هستند. مجسمه ها یکی از اصیل ترین دکوری ها هستند که با طرح ها و مدل های مختلفی ساخته می شوند به همین دلیل به راحتی با هر نوع دکوراسیونی هماهنگ خواهد شد. مجسمه حیوانات، مجسمه عروسکی، مجسمه فانتزی، کتیبه و... همگی بعنوان مجسمه دکوری هستند و در طرح های مختلف با جنس های متنوع ساخته می شوند به همین دلیل قیمت مجسمه ها باهم متفاوت است و بر اساس جنس و طرحی که دارند هر کدام می توانند قیمت متنوعی داشته باشند.

ساعت تزئینی و دکوراتیو

یکی دیگر از وسایل دکوری ساعت های تزئینی یا ساعت دکوراتیو هستند. ساعت دیواری، ساعت رومیزی ایستاده، ساعت دیواری چوبی مدرن، ساعت دیواری فانتزی و ساعت دیواری کلاسیک همگی جزء ساعت هایی هستند که می توانند به دکوراسیون منزل شما کمک کنند.

آینه دکوراتیو

آینه های قدی، آینه دکوراتیو و... هم از دیگر وسایل تزئینی هستند که امروزه خیلی ترند شده و تاثیر زیادی در دکوراسیون شما دارند. آینه و کنسول و همچنین آینه های چند تکه از جمله آینه های دکوراتیوی هستند که برای تزئین دیوار استفاده می شوند.

قاب عکس دکوراتیو

انواع قاب عکس مانند قاب و تابلو، تابلوی دکوراتیو، تابلو نقاشی، تابلو فرش، تابلو چندتکه و... هم می تواند به عنوان لوازم دکوری استفاده شود. این روزها مردم از دیوارکوب، بشقاب های تزئینی، چراغ خواب و آباژور، استیکر و پوستر، کفپوش و دیوارپوش خاص، قالیچه های تزئینی، ریسه تزئینی، لوستر و... هم برای دکوراسیون منزل خود استفاده می کنند.

قیمت دکوری و لوازم دکوری

اینکه شما از چه نوع وسیله دکوراتیوی برای دکوراسیون منزل خود استفاده کنید، بستگی به سلیقه، نوع چیدمان منزل و همچنین بودجه شما دارد. برای مثال مجسمه ها می توانند از جنس های متفاوتی تولید شوند، یا تابلو نقاشی می تواند اثر هنری یک هنرمند باشد بنابراین بودجه ای که شما برای خرید لوازم دکوری در نظر گرفتید می تواند تاثیر زیادی در انتخاب شما داشته باشد.

اما ما در بریم خرید با معرفی فروشنده های مختلف و لیست قیمت لوازم دکوری شیک به شما کمک می کنیم که لوازم دلخواه خود را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید. بریم خرید یک مرجع مقایسه قیمت است که برای هر محصول، تنوع زیادی از مدل ها و همچنین قیمت ها را در اختیار شما می گذارد. ما در بریم خرید به معرفی فروشنده های معتبر می پردازیم و برای هر محصول، لیست قیمتی از فروشنده ها در اختیار شما قرار می دهیم. شما می توانید با هر بودجه ای، لوازم دکوری موردنظرتان را در بریم خرید پیدا کنید و خریدی مقرون به صرفه داشته باشید.