بریم خرید مرجع معرفی و مقایسه قیمت، محصولات و فروشگاه‌ھای اینترنتی

بریم خرید
خرید و قیمت ماشین ظرفشویی

No Product

محصولی وجود ندارد!

لیست مقایسه قیمت ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یکی از وسایل کاربردی در منزل است که در سه نوع تولید می شود:

· ماشین ظرفشویی رومیزی

· ماشین ظرفشویی توکار

· ماشین ظرفشویی ایستاده یا مبله

اما کدام بهتر است؟ کدام یک کاربرد بیشتری دارد و بیشتر استفاده می شود؟ استفاده از کدام یک راحت تر است؟ در ادامه این صفحه از بریم خرید مسائل را باهم بررسی می کنیم تا بهتر بتوانید برای خرید ماشین ظرفشویی اقدام کنید و انتخاب درستی داشته باشید. بریم خرید یک مرجع مقایسه قیمت است که قیمت محصولات را در فروشگاه های اینترنتی مختلف بررسی و مقایسه می کند و با لیست قیمتی که در اختیار شما قرار می دهد، به شما امکان مقایسه قیمت محصولات در چند فروشگاه به صورت همزمان را می دهد تا بتوانید خریدی مقرون به صرفه تجربه کنید. برای مثال شما در این صفحه می توانید لیست مقایسه قیمت ظرفشویی یا قیمت ماشین ظرفشویی را مشاهده کنید، مدل موردنظرتان را انتخاب کنید، روی محصول کلیک کنید، قیمت ها را مشاهده کنید، مشخصات محصول را بخوانید و سپس بعد از انتخاب فروشنده موردنظرتان، با کلیک روی دکمه خرید، وارد سایت فروشنده شوید و خرید خود را از تامین کننده محصول انجام دهید. بریم خرید صرفا یک مرجع مقایسه قیمت است که فروشنده های معتبر را به شما معرفی می کند و خودش فروشنده نیست بنابراین جهت خرید کالا می توانید به سایت مربوطه وارد شوید و خرید خود را انجام دهید. در ادامه راهنمای خرید ماشین ظرفشویی را مشاهده می کنید تا بتوانید خریدی آگاهانه تر داشته باشید.

قبل از خرید ماشین ظرفشویی به چه نکاتی توجه کنیم؟

· تنوع شستشو

· پنل لمسی برای تنظیم برنامه

· تعداد طبقات برای قرار دادن وسایل

· تنوع رنگ ( سیلور / سفید)

· نمایشگر (دیجیتال / آنالوگ)

· ظرفیت(6/8/12/14 نفره)

· جایگاه قاشق و چنگال در ظرفشویی

· شستشوی نصف ظرفیت

· میزان مصرف آب

· مصرف انرژی

· میزان صدای ماشین ظرفشویی حین کار کردن

· اندازه و ابعاد ماشین ظرفشویی و تناسب اندازه آن با محلی که برای قرار دادن ماشین ظرفشویی انتخاب کردید

· قیمت ظرفشویی

· تعداد برنامه شستشو

· تایمر

· سبد با ارتفاع قابل تنظیم

کدام ماشین ظرفشویی را بخریم؟

نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی وابسته به نوع ماشین ظرفشویی است که در ادامه به معرفی آن ها پرداختیم :

  • ماشین ظرفشویی رومیزی؛ این مدل که دارای ظرفیت ۶ تا ۸ نفره است، بر روی کانتر آشپزخانه قرار می‌گیرد. تخلیه آب در این محصول به وسیله لوله خروجی که درون سینک قرار داده می‌شود، انجام می‌گیرد. قابل حمل بودن و جابه‌جایی آسان این محصول آپشنی است، که در مدل‌های دیگر وجود ندارد
  • ماشین ظرفشویی ایستاده؛ محصول ایستاده هم به لحاظ لوله‌کشی آب و هم سیستم تخلیه باید توسط متخصص این کار در آشپزخانه شما نصب شود. این نوع محصول ظرفیت ۱۲ یا ۱۴ نفره داشته و گاهی ۱۵۰ قطعه ظرف مختلف را در خود جای می‌دهد. نوع ایستاده ظرفشویی خود انواع دیگری نیز دارد:
  • ظرفشویی توکار؛ این محصول درون کابینت‌ آشپزخانه نصب می‌شود. نصب این محصول دائمی است و امکان انتقال به محل دیگر در آن وجود ندارد. محصول توکار می‌تواند به صورت کشویی یا کمدی طراحی شود و سازگاری بالایی با دکوراسیون آشپزخانه شما دارد. در صورتی که این وسیله نیاز به تعمیر داشته‌باشد، امکان انتقال آن به تعمرگاه وجود نداشته و باید تجهیزات آن در همان محل باز و تعمیر شود.
  • ظرفشویی مبله؛ این محصول درست است که برای لوله‌کشی آب و سیستم تخلیه نیاز به نصاب دارد، اما می‌توان آن را از خانه‌ای به خانه دیگر جابه‌جا کرد. همچنین در صورت پیش آمدن اختلالی در عملکرد آن، می‌توان به راحتی آن را منتقل و تعمیر کرد.ماشین ظرفشویی مبله رایج‌ترین مدل از این محصول است که تقریباً با هر نوع خانه و آشپزخانه‌ای سازگار می‌شود.

قیمت ظرفشویی چگونه تعیین می شود؟

قیمت این محصول به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد، که مهم‌ترین آنها عبارتند از:

▪ ظرفیت یا تعداد آیتم‌های قابل‌ شست‌وشو در یک چرخه هم‌زمان؛

▪ اندازه و ابعاد؛

▪ تو کار یا مستقل بودن؛

▪ کمپانی سازنده؛

▪ قابلیت‌ها و تجهیزات؛

▪ برچسب مصرف انرژی؛

علاوه بر موارد مذکور، قیمت ظرفشویی بر اساس برند، ظرفیت، اندازه و.... تعیین می شود و یا گاها ممکن است یک محصول با امکانات و ویژگی های یکسان در دو فروشگاه با دو قیمت مختلف به فروش برسد به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنم همیشه قبل از خرید ماشین ظرفشویی یا هر وسیله دیگری، ابتدا به چند فروشگاه سر بزنید قیمت ها را مقایسه کنید سپس خرید خود را از ارزان ترین فروشنده انجام دهید تا خریدی مقرون به صرفه داشته باشید. با توجه به گسترش خرید اینترنتی، ما در بریم خرید تصمیم گرفتیم یک مرجع مقایسه قیمت برای شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید خرید خود را پس از مقایسه قیمت ها در چندین فروشگاه اینترنتی، انجام دهید. ما در بریم خرید علاوه بر مشخصات محصول که شامل مشخصات ظاهری و فنی، قابلیت‌ها و تجهیزات و قیمت روز محصول در فروشگاه‌های آنلاین مختلف می‌شود، تصاویر محصولات و... فروشنده ها و قیمت فروشنده ها را نیز در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید پس از مقایسه قیمت محصول، خرید خود را از ارزان ترین فروشنده انجام دهید. برای مثال می توانید پس از انتخاب ظرفشویی موردنظرتان، روی محصول کلیک کنید، فروشنده محصولات را ببینید، قیمت ظرفشویی را در هر فروشگاه مشاهده کنید و خریدی مقرون به صرفه انجام دهید.