بریم خرید مرجع معرفی و مقایسه قیمت، محصولات و فروشگاه‌ھای اینترنتی

بریم خرید
خرید و قیمت کلمن و فلاسک

No Product

محصولی وجود ندارد!

لیست قیمت کلمن و فلاسک و قمقمه

همه ما برای اینکه بتونیم آب گرم یا آب سرد و یخ رو گرم و یا خنک نگه داریم نیاز به کلمن و فلاسک داریم تا بتونیم زمان بیشتری آب گرم یا آب سرد داشته باشیم چون همه جا امکان دسترسی به گاز برای گرم کردن آب و یا یخچال برای خنک کردن آب نداریم. کلمن و فلاسک و.... انواع و جنس های مختلفی دارند که هر کدام از آن ها، قابلیت های مختلفی دارن، برای مثال کلمن پلاستیکی و کلمن استیل باهم متفاوت هستن، هم از نظر ظاهری و هم از نظر قیمت و کیفیت تفاوت زیادی باهم دارن.

معمولا قیمت کلمن استیل نسبت به قیمت کلمن پلاستیکی بیشتره همچنین قیمت فلاسک چای استیل هم نسبت به قیمت فلاسک چای شیشه ای و پلاستیکی بیشتره چون فلاسک و کلمن استیل توانایی بیشتری در نگهداری گرما و سرما دارن اما با این حال هنوز هم خیلی از کاربران به دنبال کلمن پلاستیکی ارزان هستن اما من به شما پیشنهاد می کنم قبل از خرید کلمن و فلاسک و قمقمه و... حتما بریم خرید رو ببینید ما در بریم خرید لیست قیمت محصولات رو در اختیار شما قرار میدیم تمامی فروشگاه های اینترنتی معتبری که محصول موردنظر شمارو ارائه می کنن به شما معرفی می کنیم تا بتونید بهترین قیمت کلمن و فلاسک و کلیه لوازم خانه و آشپزخانه رو ببینید و خرید خودتونو از ارزان ترین فروشنده معتبر انجام بدید. بریم خرید صرفا یک مرجع مقایسه قیمته که بهترین قیمت ها و ارزان ترین قیمت هارو به شما ارائه میکنه تا خریدی مقرون به صرفه داشته باشید. در بریم خرید شما میتونید با هر بودجه ای که دارید، بهترین کلمن یا فلاسک و وسیله دلخواهتونو بخرید و با ارزان ترین قیمت ها، خرید خودتونو انجام بدید.

جنس داخلی کلمن و فلاسک

اما علاوه بر اینکه قیمت کلمن و فلاسک در فروشگاه های مختلف متفاوته، قابلیت ها و امکانات کلمن و فلاسک هم در قیمت کلمن و فلاسک تاثیر داره برای مثال بعضی از کلمن ها یا فلاسک ها، صفحه گرم نگهدارنده دارن یا میتونن دمارو در مدت زمان معینی نگه دارن مثلا بعضی از فلاسک ها 12 ساعت بعضی از اونها 18 ساعت و بعضی 6 ساعت یا حتی کمتر میتونن گرمارو حفظ کنن که این حفظ دما وابسته به جنس درونی فلاسک یا کلمن هست، داخل بعضی از کلمن ها شیشه ای و برخی دیگر، استیل هستن.

کلمن یا فلاسک شیردار و گنجایش کلمن

یکی دیگه از امکانات کلمن ها، شیر برای خروج آب یا چای هست، ظرفیت و گنجایش فلاسک یا کلمن هم میتونه در قیمت فلاسک تاثیرگذار باشه هرچقدر گنجایش بیشتری داشته باشه، قطعا قیمت بالاتری داره

جنس بدنه کلمن و فلاسک

جنس بدنه فلاسک و کلمن هم در قیمت کلمن یا فلاسک تاثیر داره، جنس فلاسک یا کلمن میتونه استیل یا پلاستیکی باشه که قطعا استیل بهتر از پلاستیکه اما اگر ضربه ای بهش وارد بشه قابلیت حفظ دمارو از دست میده و ممکنه دیگه مثل روز اول زمان زیادی نتونه دمارو حفظ کنه

بهترین برند کلمن و فلاسک

کلمن و فلاسک با برندهای مختلفی تولید میشه، بهترین برندهای فلاسک و کلمن شامل ایکیا، یونیک، همیلتون، ام جی اس، یونیک و... هستن که میتونید بر اساس سلیقه، بودجه و نیازی که دارید خرید خودتونو از بهترین برندها در بریم خرید انجام بدید.

زمان خرید فلاسک و کلمن، به ابعاد آن هم دقت کنید چون فلاسک و کلمن معمولا برای مسافرت یا تفریح بیرون از منزل استفاده میشه، پس باید قابل حمل باشه، پایه های تاشو در کلمن میتونه به شما کمک کنه که زمان استفاده، نیازی به بلند کردن آن نداشته باشید، همچنین دستگیره کلمن یا فلاسک هم میتونه به شما کمک کنه که حمل و نقل ساده تری داشته باشه.