بریم خرید مرجع معرفی و مقایسه قیمت، محصولات و فروشگاه‌ھای اینترنتی

بریم خرید
خرید و قیمت کنسول بازی

No Product

محصولی وجود ندارد!

انواع مدل ها و لیست قیمت کنسول بازی

امروزه بازی کردن با کامپیوتر و لپ تاپ و... تبدیل به یکی از سرگرمی های بچه ها شده چون معمولا مردم در آپارتمان هایی زندگی می کنند که رفت و آمد زیادی با بقیه ندارند و تنها سرگرمی بچه ها بازی کردن با موبایل و کامپیوتر و... هست ، دنیای این بازی های کامپیوتری هم خیلی پیچیده و پرطرفدار شده و نیازمند گرافیک بالایی هستند به همین دلیل می توان گفت که کامپیوترها دیگر پاسخگوی نیاز بچه ها نیست مخصوصا از زمانی که کنسول بازی تولید شد، دیگر بچه ها به دنبال بازی کامپیوتری و... نرفتند و بیشتر به بازی های جدیدتر علاقمند شدند. کنسول بازی دستگاهی است که با اتصال به یک صفحه نمایشگر استفاده می شود که پرفروش ترین برندهای کنسول بازی سونی و مایکروسافت هستند.

کنسول بازی برند سونی با نام ps شناخته شدند و در مدل های مختلف PS4، PS5، Slim و... تولید می شوند. کنسول بازی مایکروسافت هم با نام Xbox شناخته شدند که پرفروش ترین مدل های آن Xbox One S، Xbox X و هر سال مدل های جدید و بازی های جدیدی تولید می کنند.

کیفیت بازی ها، هارد دیسک دستگاه، لوازم جانبی دستگاه، مدل دستگاه، قابلیت های کنسول بازی، تعداد دسته های بازی، باندل عینک، فرمان بازی، موس و کیبورد و... همگی می توانند در قیمت کنسول بازی تاثیرگذار باشند. معمولا با خرید کنسول بازی شما یک یا دو دسته و یک بازی هم تحویل می گیرید که دسته ها یا با سیم و یا بی سیم هستند.

کنسول بازی باید به یک نمایشگر مثل تلویزیون متصل شود تا بتوانید از آن استفاده کنید اما برخی از مدل ها به صورت بی سیم تولید می شوند و قابل حمل هستند و نیازی به اتصال به یک نمایشگر ندارند.

شما می توانید برای مشاهده قیمت کنسول بازی و انواع مدل ها و ویژگی های دقیق تر آن، در بریم خرید مدل یا برند موردنظرتان را جستجو کنید، روی محصول کلیک کنید، مشخصات را بخوانید و در سمت چپ صفحه محصول، فروشندگانی که این کنسول بازی را موجود دارند مشاهده کنید، قیمت کنسول بازی موردنظرتان را ببینید، با سایر فروشنده ها مقایسه کنید و در نهایت خرید خود را از ارزان ترین فروشنده معتبر انجام دهید. بریم خرید صرفا یک مرجع مقایسه قیمت است که به معرفی فروشنده های معتبر می پردازد و تامین کننده نیست. قیمت محصولات در بریم خرید هر هفته یا هر 24 ساعت یک بار ( وابسته به تغییر قیمت محصولات) تغییر می کند و شما می توانید به روزترین قیمت کنسول بازی و سایر محصولات را در بریم خرید مشاهده کنید.