بریم خرید مرجع معرفی و مقایسه قیمت، محصولات و فروشگاه‌ھای اینترنتی

بریم خرید
خرید و قیمت جارو شارژی

No Product

محصولی وجود ندارد!

نکات خرید جاروشارژی به همراه لیست قیمت جارو شارژی

در طی چند سال اخیر، با پیشرفت تکونولوژی وسایل خانگی جدیدی تولید و عرضه شدند که هر کدام به نوعی عملکرد ما را راحت تر می کند. برای مثال در گذشته با کمک جاروهای دستی خانه را جارو می کردند، بعد با مرور زمان جاروبرقی تولید شد و حالا با پیشرفت تکنولوژی جاروشارژی ها تولید شدند که مزایای بسیار زیادی نسبت به جاروبرقی ها دارند و حتی پیشرفته تر از آن ها می توانند نظافت را برای شما انجام دهند. در ادامه مزایا و معایب جاروشارژی را برای شما قرار دادیم تا با آگاهی کامل بتوانید برای خرید جارو شارژی اقدام کنید. پیشنهاد می کنم قبل از خرید جاروشارژی ابتدا مدل موردنظر و برند دلخواهتان را انتخاب کنید، سپس با مراجعه به لیست قیمت جارو شارژی در بریم خرید می توانید لیست قیمت جاروشارژی موردنظرتان را در فروشگاه های اینترنتی مختلف مشاهده کنید، قیمت جاروشارژی را در فروشگاه های اینترنتی مختلف و معتبر مقایسه کنید و خرید خود را از ارزان ترین فروشنده معتبر انجام دهید. بریم خرید یک مرجع مقایسه قیمت است که فقط فروشنده های معتبر را برای هر محصول به شما معرفی می کند و فروشنده نیست، ما در بریم خرید فقط به مقایسه قیمت ها می پردازیم و با ارائه لیست قیمت به شما عزیزان، تجربه خریدی لذت بخش و مقرون به صرفه را برای شما رقم می زنیم.

انواع جاروشارژی و مزایا و معایب آن ها

جارو شارژي‌ها بر اساس معیارهای گوناگون در انواع مختلفی تولید می شوند و هر کدام ویژگی هایی دارند که با توجه به نیازتان می توانید از جاروشارژی موردنظرتان استفاده کنید. جاروشارژی ها در انواع زیر تولید و عرضه می شوند:

· جاروشارژی دستی

جاروشارژی های دستی در ابعاد کوچکی تولید می شوند و برای تمیز کردن گوشه ها و کنج ها کاربرد دارند.

. مزایای جاروشارژی دستی

جاروشارژی های دستی به دلیل وزن کم و ابعاد جمع و جوری که دارند پرتابل و قابل حمل هستند و برای تمیز کردن نقاط غیر قابل دسترس مانند زیر مبل، گوشه و کنار خانه، بالای کمد، زیر کابینت و حتی داخل خودرو و زیر صندلی های خودرو استفاده می شوند.

این نوع جاروشارژی های کوچک از جنس پلاستیک فشرده تولید می شوند بنابراین بسیار سبک و قابل حمل هستند و برای تمیز کردن محیط هایی که دسترسی به برق ندارید بسیار مناسب است.

برای تمیز کردن زباله های ریز و گرد و خاک این نوع جاروشارژی عالی است و خیلی سریع و راحت محیط را تمیز می کند.

. معایب جاروشارژی دستی

جاروشارژی های دستی امکان تمیز کردن محیط هایی مانند کف، پارکت و... را به راحتی ندارند یعنی اگر بخواهید نقاطی مثل کف، پارکت و... را با کمک جاروشارژی دستی تمیز کنید، زمان بیشتری برای تمیز کردن لازم است. همچنین برای تمیز کردن نقاط مختلف باید خم شوید و به صورت ایستاده نمی توانید از آن استفاده کنید بنابراین برای کسانی که کمر درد یا پا درد دارند مناسب نیست چون باید روی زمین بشینند و از آن استفاده کنند اما برای تمیز کردن خودرو و... عالی است.

نگهداری این نوع جاروشارژی بسیار راحت است و به راحتی داخل کمد، کابینت و... جای می گیرد بنابراین فضای زیادی برای نگه داشتن آن لازم نیست.

یکی دیگر از معایب این محصول می تواند قدرت مکش آن باشد. این محصول در ابعاد کوچکی تولید می شود بنابراین موتور بزرگی ندارد و توان موتور آن کم است پس طبیعی است که نسبت به سایر مدل های جاروبرقی و... قدرت مکش بالایی نداشته باشد.

مخزن جاروشارژی دستی هم به دلیل ابعاد کوچکی که دارد زیاد بزرگ نیست و ممکن است زود پر شود.

یکی دیگر از معایب این نوع جاروشارژی می تواند دهانه کوچک آن باشد. دهانه جاروشارژی دستی زیاد بزرگ نیست بنابراین زباله های بزرگ را جذب نمی کند و فقط برای تمیز کردن گرد و خاک و زباله های ریز کاربرد دارد.

· جاروشارژی ایستاده

جاروشارژی ایستاده یا عصایی همانند جاروبرقی است، دسته ای بلند دارد و برای تمیز کردن سطوح مختلف و قابل دسترس کاربرد دارد. برای مثال کف، پارکت، موکت و... را به راحتی می توانید با کمک این محصول تمیز کنید.

. مزایای جاروشارژی ایستاده یا پارویی

جاروشارژی ایستاده یا پارویی یا همان عصایی دسته ای بلند دارد که به شما امکان تمیز کردن سطوح مختلف را می دهد بنابراین هنگام استفاده از این جاروشارژی ها نیازی به خم شدن ندارید و برای کسانی که کمر درد دارند این گزینه بسیار مناسب است.

سرعت تمیز کردن محیط با این نوع جاروشارژی ها بیشتر از جاروشارژی های دستی است.

کلا همه جاروشارژی ها انعطاف حرکتی زیادی به ما می دهند یعنی در هر جهتی به سادگی می چرخند و به راحتی می توانید گوشه های مختلف را با کمک آن تمیز کنید.

جاروشارژی های ایستاده چند سری دارند که برای تمیز کردن گوشه ها و کنج ها، مبلمان و.... می توانید از آن ها استفاده کنید.

· جاروشارژی رباتیک

این نوع جارو شارژی جزء جدیدترین و پرفروش ترین جاروشارژی هاست که طرفداران زیادی دارد. جاروشارژی رباتیک محصولی هوشمند است و می تواند مسیریابی کند. از طریق مسیر یابی که انجام می دهد کل خانه را به صورت خودکار تمیز می کند و نیازی به اینکه شما بخواهید آن را حمل کنید و محیط را تمیز کنید وجود ندارد. چون به صورت خودکار خانه را تمیز می کند.

· مزایای جاروشارژی رباتیک

جاروشارژی رباتیک یک وسیله هوشمند برای تمیز کردن محیط است که به صورت خودکار می چرخد، زباله را حس میکند، جمع می کند و نظافت را انجام می دهد!

جاروشارژی های رباتیک ابعاد کوچک و ارتفاع کمی دارند بنابراین به راحتی زیر مبل و... جای می گیرند و می توانند این مکان ها را هم تمیز کنند.

· جاروشارژی دو در یک

یکی دیگر از انواع جاروشارژی ها و پرفروش ترین جاروشارژی ها، جاروشارژی دو در یک است. جاروشارژی های دو در یک به صورت ایستاده هستند و یک قسمت دستی هم روی بدنه آن تعبیه شده یعنی شما در صورت نیاز می توانید به صورت ایستاده از آن استفاده کنید و برای تمیز کردن نقاط غیر قابل دسترس یا داخل خودرو از حالت دستی آن استفاده کنید. پس شما با خرید یک جاروشارژی در واقع دو جاروشارژی دارید.

جاروشارژی های دو در یک همان مزایای جاروشارژی دستی و عصایی را یکجا دارند و با یک بار هزینه می توانید از آن به خوبی استفاده کنید و دو جاروشارژی به صورت همزمان داشته باشید.

· جاروشارژی آب و خاک یا چند منظوره

جاروشارژی های آب و خاک یا چند منظوره یک مخزن برای جمع کردن آب و یک مخزن دیگر برای جمع کردن سایر زباله ها و گرد و خاک دارند بنابراین قابلیت های زیادی در اختیار شما می گذارند و برای تمیز کردن محیط خیس هم نیازی به طی و دستمال ندارید چون این جاروشارژی آب را هم جمع می کند.

انواع جارو شارژی بر اساس عمر باتری؛

غیر از قدرت تمیزکنندگی، قطعا میزان بازدهی و طول عمر باتری جارو شارژي هم برای شما مهم است. عمر باتری در این مدل جارو ها، بسیار متفاوت است. برخی از جارو شارژی‌ها فقط هفت دقیقه بدون نیاز به شارژ مجدد کار می‌ کنند. شارژدهی اکثر جاروشارژی ‌های موجود در بازار حدود بیست دقیقه است. یعنی شما پس از بیست دقیقه استفاده از دستگاه باید باتری آن را مجدداً شارژ کنید. همچنین برخی از این دستگاه ها هم وجود دارد، که تا چهل و پنج دقیقه بدون نیاز به شارژ مجدد کار می‌کند و راندمان بالایی دارند. معمولا جاروشارژی هایی که باتری لیتیومی دارند طول عمر و شارژدهی بالاتری دارند. همچنین پرقدرت ترین جاروشارژی ها باتری با بازدهی شصت دقیقه ‌ای دارد که برای نظافت خانه ‌های بزرگ و پر از فرش مناسب است.

انواع جارو شارژی بر اساس ظرفیت مخزن

ظرفیت مخزن جارو شارژی از نیم لیتر شروع می ‌شود و تا دو و سه لیتر هم وجود دارد. بسته به اینکه چقدر ریخت و پاش شما زیاد است، می‌ توانید مدل ‌های متفاوتی از این دستگاه را خریداری کنید.

انواع جاروشارژی بر اساس قدرت موتور

بعضی از مدل‌ های این دستگاه توان موتوری برابر با ۲۰ تا سی وات دارند. اما برخی دیگر تا پانصد وات را نیز پشتیبانی می‌کنند. به هر حال هر چه قدرت موتور دستگاه بالاتر باشد، قابلیت آن در جمع کردن زباله نیز بیشتر است.

انواع جارو شارژي بر اساس مدت زمان شارژ شدن باتری

این قابلیت در انواع جارو شارژی ها متفاوت است. بعضی از این دستگاه‌ ها دارای قابلیت شارژ فوری هستند و در شصت دقیقه به صورت کامل شارژ می‌ شوند اما برخی دیگر برای شارژ شدن به پنج تا ده ساعت و یا حتی بیشتر، زمان نیاز دارند.

معایب خرید جاروشارژی

  • محدودیت در عمر باتری؛ کار با جارو شارژی اگر چه به لحاظ بی‌سیم بودن، بسیار راحت است اما چنانچه مدت زمان نظافت منزل شما طولانی شود، لازم است که باتری دستگاه مجدداً شارژ شود.
  • آلرژی‌زایی؛ استفاده از این دستگاه به معنی تماس مداوم با گرد و خاک است. البته این موضوع برای افراد عادی مشکلی ایجاد نمی‌کند. اما در صورتی که فرد مورد نظر آلرژی خاصی داشته‌ یا ریه‌‌اش حساس باشد، ممکن است آسیب ببینید.

خوشبختانه در طراحی و ساخت بعضی مدل‌های جدیدتر جارو شارژی، از فیلترهای ضد آلرژی و تصفیه‌کننده هوا استفاده شده‌است. همچنین تجهیزاتی به این دستگاه‌ها اضافه شده، که با وجود آن گردو خاک به هیچ عنوان به بیرون نفوذ ‌نمی‌کند و هیچ‌گونه تماسی با شما ندارد.

  • ظرفیت محدود در جمع‌آوری گرد و خاک و زباله؛ شما ممکن است بتوانید با استفاده از جارو شارژی در وقتتان صرفه‌جویی کنید، اما در عوض مجبورید زمانی را صرف خالی کردن مخزن جارو شارژی و تمیز کردن فیلتر آن کنید. اگر به موقع مخزن زباله را خالی نکرده و فیلتر را تمیز نکنید، دستگاه کارایی خود را از دست داده و قدرت مکش آن به شدت افت می‌کند.

مقایسه جارو شارژی با جاروی معمولی

کارکرد اصلی جارو شارژی نظافت است. پس توانایی آن در تمیز کردن موضوع مهمی است. اما آیا جارو شارژی به اندازه جاروی معمولی تمیز می‌کند؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که جارو شارژی می‌تواند تحت شرایطی به اندازه جاروبرقی عادی تمیز کنید. اما چیزی که لازم است شما در مورد بعضی انواع جارو شارژی‌ها بدانید این است که آنها نسبت به جاروی معمولی ویژگی های زیر را دارند:

  • در نظافت فرش ضعیف عمل می‌کنند
  • آلرژی زا هستند
  • پر سر و صدا هستند
  • عمر باتری کمی دارند
  • ظرفیت مخزن کمتری دارند

البته این موارد به هیچ عنوان دلیلی برای عدم کارایی یا عملکرد صحیح جارو شارژی محسوب نمی‌شود. به طور میانگین جارو شارژی ها می توانند ۴۱ درصد از گرد و خاک روی سطح را جمع کنند. در حالیکه جارو برقی معمولی ۷۰درصد از گرد و خاک را جمع‌ آوری می‌کند.

لیست قیمت جارو شارژی

قیمت جارو شارژی با توجه به مدل، برند، توان، امکانات و قابلیت هایی که دارد و... می تواند متغیر باشد همچنین به دلیل تغییر قیمت ها به صورت روزانه، نمی توان رنج قیمتی دقیقی از جاروشارژی در نظر گرفت بنابراین پیشنهاد می کنم برای مشاهده قیمت جاروشارژی موردنظرتان، مدل دلخواه را در بریم خرید جستجو کنید و قیمت خرید جاروشارژی موردنظرتان را در فروشگاه های اینترنتی مختلف مشاهده کنید. همچنین می توانید لیست قیمت تهویه ، لیست قیمت یخچال و لیست قیمت پنکه و لیست قیمت بخارشوی را نیز د ر بریم خرید مشاهده کنید و خرید خود را از ارزان ترین فروشنده معتبر انجام دهید. بریم خرید یک مرجع مقایسه قیمت است و فروشنده نیست ما در بریم خرید صرفا با معرفی فروشگاه های اینترنتی معتبر، لیست قیمتی از هر محصول در چندین فروشگاه در اختیار کاربران می گذاریم تا با مقایسه قیمت ها بتوانند خریدی ارزان و با کیفیت تجربه کنند.