بریم خرید مرجع معرفی و مقایسه قیمت، محصولات و فروشگاه‌ھای اینترنتی

بریم خرید
خرید و قیمت انبارداری و صنعتی

No Product

محصولی وجود ندارد!

لیست قیمت تجهیزات انبارداری و لوازم صنعتی

دستگاه ها و وسایلی که حمل و نقل بار را در انبار و کارخانه ها و... راحت تر میکنن همگی جزء تجهیزات انبار داری و لوازم صنعتی هستن هر کدام از این دستگاه ها، در طرح ها و مدل های مختلف با کارایی متفاوتی تولید میشه به همین دلیل قیمت تجهیزات انبارداری و لوازم صنعتی باهم متفاوته و ممکنه هر فروشگاه این وسایل رو با قیمت خاصی به فروش برسونه، برای مثال بالابر صنعتی یکی از وسایل انبارداری و لوازم صنعتیه که به صورت جک پالت ، استاکر ، میز هیدرولیک ساخته میشه؛ قیمت جک پالت و قیمت استاکر و میز هیدرولیک هم با هم متفاوته و تنوع قیمت این محصولات بسیار بالاست اما بعضی وقت ها، یک محصول با کیفیت یکسان و مدلی مشابه در فروشگاه های مختلف با قیمت های مختلفی به فروش میرسه و اگر شما قیمت بقیه فروشگاه هارو ندونید ممکنه هزینه بالایی برای خرید تجهیزات انبارداری پرداخت کنید با توجه به اینکه بودجه خرید لوازم صنعتی و تجهیزات انبارداری میتونه در کارخانه های مختلف متفاوت و محدود باشه، پیشنهاد میکنم قبل از خرید این وسایل حتما لیست قیمت تجهیزات انبارداری و لوازم صنعتی بریم خرید رو مشاهده کنید، بریم خرید صرفا یک مرجع مقایسه قیمته که قیمت محصولات و لوازم مختلف رو در فروشگاه های معتبر باهم مقایسه میکنه، برای هر محصول یک لیست قیمت در اختیار شما قرار میده و به شما کمک میکنه با هر بودجه ای بتونید بهترین وسایل صنعتی رو خریداری کنید. بریم خرید در زمینه لوازم خانه و آشپزخانه، لوازم خودرو، کالای دیجیتال و... هم فعالیت میکنه و میتونید قبل از هر خریدی لیست قیمت محصول موردنظرتونو داخل بریم خرید مشاهده کنید.

معرفی مختصر جک پالت

جک پالت ها وسایلی هستند که برای جابجایی بارهای سنگین که امکان جابجایی به صورت عادی ندارند، استفاده می شوند، انواع مختلفی دارند برای مثال جک پالت استاندارد، طول بلند، عرض زیاد، ضد زنگ، انحنادار و...

در واقع بار روی پالت قرار میگیره و با کمک جک پالت در انبار جابجا میشه جک پالت به صورت برقی، دستی و اردورپیکر هستن و قابلیت جابجایی دو تا دونیم تن بار رو دارن.

استاکر یا لیفتراک دستی چیست؟

استاکر یا لیفتراک دستی برای بالا بردن یا پایین آوردن اجسام سنگین استفاده میشه معمولا برای تخلیه بار یا بارگیری از این وسیله استفاده میکنن اگر امکان خرید لیفتراک بزرگ ندارید و بودجه شما برای خرید لیفتراک محدوده میتونید لیفتراک دستی یا استاکر خریداری کنید، لیفتراک ها به صورت دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک هستن.

قفسه در انبارداری

قفسه ها از دیگر وسایل موردنیاز و تجهیزات انبارداری هستن که برای نگهداری کالا و مرتب نگهداشتن انبار استفاده میشن قفسه ها یا ثابت و یا متحرک هستن اگر فضای کافی در انبار موجود باشه معمولا از قفسه ثابت استفاده میکنن و بین قفسه ها فضای کافی برای استاکر میزارن تا بتونن با استاکر یا بشکه بر و... بار جابجا کنن، و اگر در انبار فضای کافی نباشه، از قفسه های متحرک استفاده میکنن تا زمان بارگیری بتونن اونو جابجا کنن و بار رو منتقل کنن.