بریم خرید مرجع معرفی و مقایسه قیمت، محصولات و فروشگاه‌ھای اینترنتی

بریم خرید
خرید و قیمت اتو

No Product

محصولی وجود ندارد!

نکات خرید و لیست قیمت اتو بخار و دستی و بخارگر و اتو پرس

داشتن یک اتوی خوب برای هر خانه ای لازم است اما انتخاب بهترین اتو و خرید اتو با قیمت مناسب تبدیل به یکی از دغدغه های کاربران شده، معمولا خریداران اتو نمی دانند کدام مدل یا کدام برند برایشان مناسب تر است به همین دلیل پیشنهاد می کنم قبل از خرید اتوبخار نکات زیر را بخوانید تا بهترین اتو را بر اساس نیازی که دارید انتخاب کنید.

انواع اتو بخار

 • اتو بخار دستی : اتوبخار دستی همان اتوبخار معمولی هست که در همه خانه ها وجود دارد، این نوع اتو بخار از کفی سرامیک یا تیتانیوم تشکیل شده که کفی سرامیک ضد خش است همچنین برخی از آن ها قابلیت بخار ایستاده دارند و می توانند برای ایستاده اتو کردن استفاده شوند برای مثال برای اتو کردن لباس ها داخل رگال یا پرده و... می توانید از قابلیت بخار ایستاده آن ها استفاده کنید.
 • اتو پرس یکی دیگر از انواع اتوبخار است که برای اتو کردن لباس های بلند استفاده می شود و با کمک آن می توانید لباس را در مدت زمان کمتری اتو کنید اما لازم است بدانید جزئیات لباس با اتوپرس به خوبی اتو نمی شود مثلا یقه لباس، سر آستین و.... ممکن است چروک شود و لازم باشد مجددا با اتو بخار آن را اتو کنید اما اتو پرس برای اتو کردن شال، روسری، پرده و.... بسیار مناسب و کاربردی است و کار شما را راحت تر می کند.
 • بخارگر از دیگر انواع اتوبخار است که یک مخزن جداگانه برای آب دارد، با پر کردن این مخزن شما می توانید از بخار ایستاده بخارگر استفاده کنید و لباس خود را داخل رگال یا به صورت ایستاده به راحتی اتو کنید. کار با بخارگر بسیار راحت و لذت بخش است و نیازی به میز اتو، اتو کشی مداوم و... ندارد و در زمان کوتاهی می تواند لباس را به خوبی صاف کند. این وسیله برای اتو کردن پرده و... هم بسیار مناسب است.

بهترین برند اتوبخار

اتوبخار توسط برندهای زیادی تولید می شود اما بهترین برند و مارک برای اتوبخار تا به حال شامل برندهای زیر است:

 1. اتوبخار پاناسونیک
 2. اتوبخار فیلیپس
 3. اتوبخار تفال
 4. اتوبخار فلر
 5. اتوپرس ژانومه
 6. بخارگر تفال
 7. بخارگر فیلیپس
 8. بخارگر هانور

برندهای ذکر شده فوق، جزء بهترین برندهای اتوبخار هستند که کیفیت بالایی دارند و با توجه به فروش بالایی که دارند، رضایت کاربران را هم جلب کردند. 

قیمت اتو

برای خرید اتو بهتر است ابتدا نوع اتوبخار موردنیاز خود را مشخص کنید، برند موردنظرتان را انتخاب کنید، کفی اتو را بررسی کنید، قابلیت های موردنیازتان را پیدا کنید برای مثال سیستم ضد رسوب، بخار ایستاده، کفی ضدخش و... را بررسی کنید، سپس بعد از انتخاب مدل و برند دلخواهتان، می توانید برای خرید اتوبخار اقدام کنید. پیشنهاد می کنم برای خرید اتو مدل یا برند موردنظرتان را در بریم خرید جستجو کنید، لیست قیمت اتو بخار را در بریم خرید مشاهده کنید، پس از مقایسه قیمت اتوبخار در فروشگاه های اینترنتی مختلف، خرید خود را از ارزان ترین فروشنده معتبر انجام دهید. بریم خرید صرفا یک مرجع مقایسه قیمت است که به معرفی فروشندگان معتبر می پردازد و تامین کننده کالا نیست. قیمت اتو و سایر لوازم خانه و آشپزخانه به صورت روزانه در وب سایت بریم خرید به روزرسانی می شود بنابراین می توانید با مقایسه قیمت ها، ارزان ترین خرید را تجربه کنید. هدف ما در بریم خرید جلب رضایت مشتریان و نشاندن لبخند رضایت پس از هر خرید اینترنتیست.