بریم خرید مرجع معرفی و مقایسه قیمت، محصولات و فروشگاه‌ھای اینترنتی

بریم خرید
خرید و قیمت یخچال و فریزر

No Product

محصولی وجود ندارد!

لیست قیمت یخچال فریزر

این روزها در تمام خانه ها، لوازم خانه و آشپزخانه وجود دارد و وجود لوازم خانگی برای تمام خانه ها الزامی است برای مثال یخچال و فریزر یکی از وسایل خانگی پر کاربرد است که به هیچ وجه نمی توان آن را از آشپزخانه حذف کرد اما با توجه به افزایش قیمت یخچال فریزر و تنوع قیمت یخچال فریزر در فروشگاه های اینترنتی مختلف مردم هنگام خرید یخچال فریزر مردد می شوند و نمی دانند کدام مدل را انتخاب کنند، گاهی اوقات هم به دلیل بودجه محدودی که دارند ممکن است یخچال فریزری را انتخاب کنند که کوچکتر از سایز موردنیازشان است یا امکاناتی که می خواهند ندارد، به همین دلیل ما در بریم خرید یک لیست قیمت یخچال فریزر در اختیار شما قرار دادیم تا با مقایسه قیمت یخچال فریزر در فروشگاه های اینترنتی مختلف بتوانید خریدی مقرون به صرفه از فروشگاهی معتبر داشته باشید و یخچال فریزری با مناسب ترین قیمت خریداری کنید. بریم خرید یک مرجع مقایسه قیمت است که لیست قیمت محصولات را در فروشگاه های اینترنتی مختلف به شما کاربران نمایش می دهد و با مقایسه قیمت لوازم خانه و آشپزخانه، لیست قیمتی از تمام محصولات در اختیار شما می گذارد تا با توجه به بودجه ای که دارید خریدی مقرون به صرفه داشته باشید و بتوانید مدل موردنیاز و دلخواهتان را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید. بریم خرید فروشگاه اینترنتی نیست و صرفا یک مرجع مقایسه قیمت برای کاربران است.

قبل از خرید یخچال و فریزر بهتر است اطلاعات کافی درباره یخچال ها و فریزرهای مختلف داشته باشید تا بهترین انتخاب را داشته باشید و بتوانید با شناخت کافی، یخچال فریزر موردنظر خود را انتخاب کنید. به همین دلیل تصمیم گرفتیم پرتکرارترین سوالات کاربران را درباره خرید و قیمت یخچال و فریزر بنویسیم تا تمام ابهامات شما برطرف شود. پس با ما همراه باشید!

اولین و پرتکرارترین سوالی که قبل از خرید یخچال و فریزر می پرسند درباره فوت و ظرفیت و گنجایش یخچال و فریزر است.

یک فوت چقدره و چطوری بفهمیم هر یخچال چند لیتره؟

اگر برای خرید یخچال و فریزر به بازار یا فروشگاه های حضوری یا آنلاین مراجعه کرده باشید حتما با کلمه فوت آشنا شدید!ً اما هر فوت چقدر است و چگونه می توان فهمید که یک یخچال 20 فوت چند لیتر است؟ هر فوت یخچال حدود28 لیتر است پس اگر می خواهید ظرفیت کلی یخچال را بفهمید باید میزان فوت یخچال را در عدد 28 ضرب کنید تا بفهمید یخچال چند لیتر است بنابراین برای اینکه بفهمیم یک یخچال 20 فوت چند لیتر است عدد 20 را در 28 ضرب می کنیم.

از کجا بفهمیم چه یخچال و فریزری مناسب ماست؟

عوامل زیادی در خرید یخچال و فریزر به شما کمک می کند که بهترین انتخاب را داشته باشید. برای مثال اندازه آشپزخانه، تعداد کسانی که قرار است از یخچال و فریزر استفاده کنند و.... در خرید یخچال به شما کمک می کند و می تواند موثر باشد.

قبل از خرید آشپزخانه، شما باید ابعاد یخچال را در نظر بگیرید و بر اساس متراژ آشپزخانه خود، یک یخچال با سایز و ابعاد مناسب تهیه کنید. پس اگر اندازه آشپزخانه شما کوچک است بهتر است از خرید یخچال و فریزر با ابعاد بزرگ جلوگیری کنید. مورد بعدی که مهم است تعداد افراد خانواده شماست. یعنی اگر تعداد افراد خانواده شما 2 نفر است نیازی به تهیه یک یخچال با ابعاد خیلی بزرگ نیست.

معمولا یخچال و فریزرها، در ابعاد مختلفی تولید می شوند. نیمی از ظرفیت یخچال و فریزر برای یخچال و نیمی دیگر برای فریزر است پس با توجه به تعداد افراد خانواده خود و میزان مواد غذایی که قرار است در یخچال و فریزر بگذارید می توانید یخچال فریزر موردنظرتان را خریداری کنید. پس اگر به دنبال خرید یخچال و فریزر برای جهیزیه هستید می توانید از یک یخچال فریزر 20 فوت استفاده کنید چون برای دو نفر یک یخچال فریزر بزرگ لازم نیست اما اگر شما بچه دار هستید بهتر است یخچال و فریزرهایی با ابعاد بزرگتر خریداری کنید.

مورد بعدی که در خرید یخچال و فریزر به شما کمک می کند امکانات یخچال و فریزر است برای مثال آبریز یا یخساز در یخچال و فریزرهایی مانند ساید بای ساید وجود دارد که اگر شما فرزند دارید می تواند کار شما را ساده تر کند و طول عمر دستگاه شما را افزایش دهد چون دیگر برای آب خوردن بچه ها نیازی به باز کردن مکرر یخچال نیست و می توانند از آبریز آب بخورند.

اگر هم دانشجو هستید و به دنبال خرید یک یخچال و فریزر برای خوابگاه هستید، می توانید یک یخچال و فریزر هتلی که کوچک باشد و کم فوت انتخاب کنید!

کمپرسور خطی و کمپرسور پیستونی چه فرقی دارند؟

کمپرسورها انواع مختلفی دارند کمپرسور خطی و کمپرسور پیستونی، که کمپرسور خطی صدای کمتری نسبت به کمپرسور پیستونی دارند و برق کمتری مصرف می کنند. همچنین شما باید به موتور دستگاه دقت کنید اگر در منطقه ای زندگی می کنید که بسیار گرم است، بهتر است یخچالی انتخاب کنید که موتوری قدرتمند داشته باشد تا بتواند در شرایط گرمای هوا هم کار کنند و موتور دستگاه آسیب نبیند. اما اگر در مناطق سردسیر کشور زندگی می کنید، می توانید از یخچال و فریزرهایی با موتور ضعیف تر استفاده کنید.

البته لازم به ذکر است که طول عمر یخچال و فریزر به طور معمولی، 12 تا 14 سال است و بهتر است که آن را هر چند وقت یک بار سرویس کنید که بتوانید به مدت طولانی تری از آن استفاده کنید اما در کل هرچقدر موتور یخچال قدرتمندتر باشد قطعا طول عمر آن بیشتر است.

مصرف انرژی یخچال و فریزر چقدره؟

یخچال فریزرها در انواع مختلفی تولید می شوند برای مثال یخچال و فریزر دوقلو، یخچال و فریزر ساید بای ساید، یخچال و فریزر دوقلو، یخچال و فریزر هتلی، یخچال، فریزر و.... که شما می توانید براساس نیازتان، یخچال و فریزر موردنظرتان را تهیه کنید. اما مصرف انرژی ساید بای ساید و یخچال های دوقلو نسبت به یخچال های معمولی بیشتر است چون این نوع یخچال فریزرها، در اصل دو یخچال هستند چون یک قسمت برای یخچال و قسمت دیگر برای فریزر است. به همین دلیل دوبرابر یخچال های معمولی برق و انرژی مصرف می کنند. پس هنگام خرید یخچال و فریزر به برچسب انرژی آن هم دقت کنید.

در ادامه این محتوا از بریم خرید، قصد داریم شما را با انواع یخچال و فریزرها آشنا کنیم تا کاربرد آن ها را بدانید و با قابلیت های آن ها بیشتر آشنا شوید.

آشنایی و مقایسه انواع یخچال و فریزر

· یخچال و فریزر ساید بای ساید یک یخچال و فریزر جداگانه دارد، در طرح ها و با امکانات مختلفی تولید و عرضه می شود برای مثال معمولا یخساز، آبریز و... دارند و یخچال بزرگتری نسبت به فریزر دارند.

خرید یخچال فریزر دوقلو

· یخچال و فریزر دوقلو یک یخچال و یک فریزر جداگانه دارد، سایز و ابعاد آن نسبت به بقیه مدل های یخچال فریزر بزرگ تر است و برای کسانی که خانواده ای پرجمعیت دارند و یا آشپزخانه ای بزرگ دارند مناسب است.

خرید یخچال فریزر بالا فریزر

· یخچال و فریزر بالا فریزر: در این یخچال فریزر، یخچال در قسمت پایین و فریزر در قسمت بالا قرار دارد معمولا یخچال های هتلی، یخچال و فریزرهای ساده و با طرح های قدیمی و... با این مدل تولید می شوند. در این نوع یخچال فریزر، دسترسی شما به فریزر راحت تر است چون در بالا قرار دارد و نیازی به خم شدن و برداشتن مواد غذایی از فریزر نیست.

خرید یخچال فریزر پایین فریزر

· یخچال و فریزر پایین فریزر: همانطور که از نامش پیداست پایین این یخچال فریزر، قسمت فریزر است و بالای آن قسمت یخچال است و برای کسانی که زیاد با فریزر کاری ندارند این مدل بهتر است.

خرید یخچال فریزر درب فرانسوی یا فرنچ

· یخچال و فریزر فرنچ، در قسمت بالایی دو درب برای یخچال دارد و در قسمت پایین یک یا دوکشاب برای فریزر دارد و ابعاد نسبتا بزرگی دارد. طراحی این یخچال بسیار زیباست و جلوه خوبی به آشپزخانه شما می دهد.

خرید یخچال فریزر Door In Door

· یخچال و فریزر DOOR IN DOOR هم مشابه ساید بای ساید و یخچال فریزر فرنچ است که به جای 4 در معمولا 5 درب دارد. یعنی روی درب اصلی یخچال یک درب دیگر هم برای قرار دادن بطری و ملزوماتی که بیشتر استفاده می کنید و می خواهید راحت تر در دسترس شما باشند قرار می گیرد.

خرید یخچال فریزر

· یخچال هتلی یکی دیگر از انواع یخچال هاست که یک فریزر کوچک دارد و در ابعاد کوچکتری تولید می شود به همین دلیل برای مکان هایی که فضای شما کم است و یا می خواهید مواد غذایی کمتری را در آن قرار دهید کاربرد دارد برای مثال اتاق خواب، ویلا و...

آب سرد کن دستی و مدرن!

امروزه معمولا بیشتر مدل های یخچال و فریزر، آب سردکن دارند اما آب سردکن ها یا به صورت دستی هستند و یا مدرن، در مدل دستی، شما باید خودتان داخل محفظه آب سردکن آب بریزید تا آب خنک داشته باشید اما در مدل آّب سردکن مدرن، محفظه آب سرد کن یخچال توسط یک شلنگ آب، به شیر آب وصل می شود و به صورت خودکار محفظه آب سردکن را پر می کند بنابراین شما هر زمان که بخواهید آب خنک دارید.

یخساز معمولی و اتوماتیک

یخساز اتومات، به صورت اتوماتیک یخ می سازد و به صورت حبه ای یا فالوده ای خارج می کند و یخساز دستی به صورت دستی پر می شود و یخ خارج می کند.

جدیدترین امکانات یخچال ها

یخچال و فریزرها، امکانات زیادی دارند که هر کدام از این امکانات می تواند عملکرد آن را برای شما بهتر کند و قابلیت های آن را افزایش دهد. برای مثال یخچال فریزرها معمولا یک تصفیه هوا برای ضد باکتری کردن فضای داخل یخچال، یخساز و آب ریز در یخچال، نمایشگر روی یخچال، قابلیت بدون برفک و... است که هر کدام می تواند به نوبه خود، کار شما را ساده تر کند و عملکرد یخچال و فریزر شما را بهینه تر کند همچنین قابلیت های بیشتری در اختیار شما می گذارد.

قیمت یخچال فریزر

در این محتوا سعی کردیم انواع یخچال و فریزر و کاربرد و تفاوت آن ها را به صورت کامل شرح دهیم تا قبل از خرید آگاهی کامل داشته باشید و با شناخت کافی برای خرید یخچال و فریزر اقدام کنید. همانطور که می دانید هر کدام از یخچال و فریزرها، قابلیت خاصی دارند و قیمت یخچال فریزر بر اساس امکاناتی که دارد، سایز و ابعاد یخچال و فریزر، برند و.... تعیین می شود بنابراین می توان گفت یخچال فریزر قیمت های مختلفی دارد و از 3 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان شما می توانید برای خرید یخچال فریزر هزینه کنید، بنابراین با توجه به امکانات و انواع یخچال فریزر بهتر است ابتدا بهترین مدل را برای خود انتخاب کنید سپس با مراجعه به بریم خرید و جستجوی محصول موردنظرتان، خریدی هوشمندانه از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی داشته باشید. هدف ما در بریم خرید جلب رضایت خریداران و تجربه خریدی لذت بخش برای شما عزیزان است.