بریم خرید مرجع معرفی و مقایسه قیمت، محصولات و فروشگاه‌ھای اینترنتی

بریم خرید
خرید و قیمت بخار شو

No Product

محصولی وجود ندارد!

لیست قیمت بخارشوی و راهنمای خرید بخارشوی

بخارشوی یکی از کاربردی ترین وسایل نظافت منزل است که بدون ایجاد حساسیت محیط را میکروب زدایی می کند و تمام باکتری های محیط را از بین می برد. به همین دلیل تبدیل به یکی از پرفروش ترین وسایل نظافت منزل شده و تقریبا در تمام خانه ها وجود دارد. بخارشوها در مدل های مختلف توسط برندهای مختلفی تولید و عرضه می شوند که هر کدام قابلیت های متفاوتی دارند به همین دلیل قیمت بخارشوی ها با هم متفاوت است و هر کدام با یک قیمت معین به فروش می رسد. همچنین بخارشو علاوه بر ضدعفونی کردن و تمیز کردن محیط برای استریل کردن محیط هم استفاده می شود و انواع مختلفی دارد که در ادامه این متن از بریم خرید آن ها را معرفی کردیم. با ما همراه باشید تا با انواع بخارشو، کاربرد بخارشو، مزایای بخارشوی و همچنین تمام نکاتی که باید قبل از خرید بخارشو بدانید آشنا شوید سپس برای خرید بخارشوی اقدام کنید. شما می توانید پس از مطالعه راهنمای خرید بخارشوی و انتخاب بهترین بخارشوی برای منزل خود، مدل موردنظرتان را در بریم خرید سرچ کنید و لیست قیمت بخارشوی موردنظرتان را در فروشگاه های اینترنتی مختلف مشاهده کنید سپس بعد از مقایسه قیمت ها، خرید خود را از ارزان ترین فروشنده معتبر انجام دهید. بریم خرید یک مرجع مقایسه قیمت است که قیمت هر محصول را در چندین فروشگاه اینترنتی به شما نمایش می دهد و با لیست قیمتی که از هر محصول در اختیار شما قرار می دهد، خرید محصول را برای شما ساده تر می کند. لیست قیمت بخارشوی هر چند ساعت یک بار در بریم خرید به روزرسانی می شود و مقایسه قیمت فروشندگان در اختیار شما قرار می گیرد. بریم خرید یک فروشگاه اینترنتی نیست و صرفا یک مرجع مقایسه قیمت است بنابراین پس از مشاهده قیمت ها، برای خرید بخارشوی موردنظرتان می توانید با کلیک بر روی گزینه خرید، وارد سایت مرجع و تامین کننده محصول شوید و خرید خود را از فروشگاه موردنظرتان انجام دهید.

انواع بخارشو

بخارشوها به صورت دستی و ایستاده تولید می شوند و هر کدام طبق قابلیت هایی که دارند مزایای خاصی دارند. شما طبق بودجه ای که در نظر دارید می توانید بهترین بخارشو را خریداری کنید. بخارشوها به صورت کلی در انواع زیر تولید می شوند:

· طی بخارشو

طی بخارشو ظاهری مشابه طی های معمولی دارد که سری آن متصل به بدنه است و برای استرلیزه کرده کف، پارکت، سرامیک و... کاربرد دارد.

· بخارشوی دستی

بخارشوی دستی وزن کمی دارد و برای تمیز کردن گاز و سرویس و... استفاده می شود.

· بخارشوی مخزن دار

بخارشوی مخزن دار دو مخزن جداگانه دارد یکی برای وارد کردن آب تمیز در بخارشو و دیگری برای وارد شدن آب های کثیف به مخزن، یعنی این مدل آب های کثیف را جمع آوری می کند و نیازی به خشک کردن کف نخواهید داشت چون با مکشی که دارد کل آب را وارد مخزنی می کند که برای آب های کثیف است.

· بخارشوی چند منظوره

بخارشوهای چند منظوره چند سری برای تمیز کردن سطوح مختلف دارند که برای پاک کردن لکه ها و... نیز استفاده می شوند. این نوع بخارشو قابلیت تنظیم ارتفاع دارد و می توانید فشار آب را هم تنظیم کنید همچنین به همراه این محصول یک سری لوازم جانبی برای شما ارسال می شود و آن را تبدیل به یکی از پر قدرت ترین وسایل نظافتی می کند.

نکاتی که قبل از خرید بخارشو باید به آن دقت کنید

· گنجایش مخزن بخارشو

هر چقدر ظرفیت و گنجایش مخزن بخارشو بیشتر باشد، تعداد دفعاتی که نیاز به پر کردن مخزن دارید کمتر می شود. یعنی اگر شما قرار است با بخارشو محیط بزرگی را تمیز کنید بهتر است از یک بخارشو با مخزنی بزرگتر استفاده کنید تا هنگام تمیز کردن مخزن خالی نشود و مجبور نشوید چندبار مخزن را پر کنید.

· توان بخارشو

توان بخارشو همان میزان و قدرت بخاردهی دستگاه است. معمولا بخارشوهای خانگی با توان 1500 تا 2000 تولید می شود. هر چقدر توان بخارشو بیشتر باشد سرعت تولید بخار آن و تمیز کردن سطوح بالاتر می رود و در زمان کمتری می توانید محیط را تمیز کنید.

· قدرت تولید بخار بخارشوی

هر چقدر قدرت تولید بخار بخارشوی شما بیشتر باشد در واقع قدرت پرتاب بخار آن بیشتر است و راحت تر محیط را استرلیزه می کند بنابراین در مدت زمان کمی می توانید محیط را تمیز کنید.

· روش جمع آوری رطوبت توسط بخارشو

زمانی که بخارشو سطوح مختلف را تمیز می کند، سطح موردنظر شما خیس می شود و رطوبت می گیرد بنابراین برای جمع آوری آبی که روی زمین جمع شده باید یا از دستمال استفاده کنید یا از سری حوله ای بخارشو استفاده کنید و یا بخارشویی انتخاب کنید که قدرت مکش داشته باشد و یک مخزن جدا برای جمع آوری آب های کثیف داشته باشد.

· طراحی آرگونومیک بخارشو

طراحی بدنه و دسته بخارشو باید به نوعی انجام شده باشد که به راحتی در دستان شما قرار بگیرد و بتوانید به راحتی و بدون دردسر سری های آن را عوض کنید، تمیز کنید و همچنین لوله آن را جدا کنید تا فضای کمتری اشغال کند.

· وزن بخارشو

هر چقدر وزن بخارشو کمتر باشد امکان حمل آن و استفاده از آن برای شما راحت تر است و اگر بخواهید پرده یا سقف را تمیز کنید راحت تر هستید چون اگر سنگین باشد نمی توانید آن را زیاد بالا نگه دارید و سطح موردنظر شما تمیز نمی شود.

· امنیت بخارشو

اگر دمای بخار آب در بخارشو خیلی بالا باشد ممکن است شما را بسوزاند و با بخار آب دست یا بدن شما آسیب ببیند همچنین اگر بخارشو سیستم ایمنی مانند مخزن ضد انفجار، سوپاپ قفل کننده درب مخزن، قفل کودک و.... از جمله موارد ایمنی است که هنگام خرید بخارشو بهتر است به آن دقت کنید.

· سری های بخارشو

هر چقدر سری بخارشوی شما بیشتر باشد راحت تر می توانید با آن کار کنید چون قابلیت های بیشتری به شما می دهد برای مثال اگر بخارشوی شما سری مخصوص تمیز کردن فرش، سری مخصوص پرده، سری مخصوص تمیز کردن دیوار، سری مخصوص تمیز کردن مبلمان، سری مخصوص درزها، سری مخصوص شیشه و.... را داشته باشد قطعا کار شما برای تمیز کردن این نقاط راحت تر می شود.

· سیستم ضد چکه بخارشو

اگر نمیخواهید هنگام کار با بخارشو چکه کردن آب از آن شما را اذیت کند و محیطی که تمیز کردید دوباره خیس شود و لکه بزند بخارشویی تهیه کنید که سیستم ضد چکه داشته باشد.

· تنظیم حرارت بخارشو

برای تنظیم دمای بخارشو و درجه حرارت بخار آبی که از بخارشو خارج می شود باید بخارشویی انتخاب کنید که این قابلیت را داشته باشد با افزایش دمای حرارت بخارشو و بخار بخارشو، می توانید چربی ها و لکه های قوی را از بین ببرید.

· خروج بخار به صورت اتوماتیک

اگر حوصله اینکه بخواهید هنگام کار کردن با بخارشو، به صورت دائمی دستتان را روی دکمه خروج بخار قرار دهید را ندارید می توانید از مدل هایی استفاده کنید که دکمه خروج بخار به صورت اتوماتیک دارند.