بریم خرید مرجع معرفی و مقایسه قیمت، محصولات و فروشگاه‌ھای اینترنتی

بریم خرید
خرید و قیمت جاروبرقی

No Product

محصولی وجود ندارد!

نکات خرید جاروبرقی و مقایسه قیمت جاروبرقی

هنگام خرید جاروبرقی، بهتر است نکاتی را مد نظر قرار دهید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید. این نکات شامل موارد زیر است:

· توان موتور

توان موتور از مهمترین مشخصات جاروبرقی در هنگام خرید است که عملکرد جاروبرقی تا حد زیادی وابسته به آن است. است. توان اکثر جاروبرقی‌ها حدود ۱۴۰۰تا ۲۵۰۰ وات می باشد. هر چه توان موتور بالاتر باشد، قدرت جاروبرقی بیشتر می شود. معمولاً توان موتور جاروبرقی حدود ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ وات برای استفاده‌ معمولی کافی است پس با توجه به نیاز و استفاده ای که از جاروبرقی دارید، تعداد نفرات خانواده و میزان زباله های خود و همچنین دفعات جاروکشی و زمان جاروکشیدن هر بار، سعی کنید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

· توان مکش

توان مکش از دیگر مشخصات فنی جاروبرقی است. هر چقدر توان مکش جاروبرقی بیشتر باشد، با قدرت بیشتری زباله ها را جذب می کند. بنابراین اصل کار نظافت و پاک کردن هر سطح وابسته به قدرت مکش جاروبرقی است. اگر در مشخصات فنی جاروبرقی نوشته شده باشد (۳۰۰/۱۴۰۰)، یکی به معنای قدرت موتور و دیگری به معنای قدرت مکش خواهد بود.

· صدای جاروبرقی

هیچکس سر و صدای بیش از حد جارو برقی را دوست ندارد به همین دلیل انتخاب یک جاروبرقی سایلنت و کم صدا، می تواند انتخاب خوبی باشد. جاروبرقی های جدید و مدرن با صدای کمتری تولید می شوند اما ممکن است قیمت نسبتا بالاتری نسبت به سایر مدل ها داشته باشند. میزان صدای قابل قبول برای جارو برقی ۷۱-۹۲ دسی بل در فاصله ۰.۵ متر از شخص است.

· چرخ جاروبرقی

جاروها اغلب دو چرخ بزرگ در بدنه و یک چرخ کوچک چرخان در زیر جارو دارند که قابلیت تغییر مسیر و چرخش را ایجاد می‌کنند. هر قدر چرخ‌ها بزرگ‌تر باشند، انعطاف‌پذیری دستگاه بیشتر و جارو کردن آسان‌تر خواهد بود.

· طول سیم استاندارد

اندازه استاندارد برای طول سیم جاروبرقی بین 6 تا 9 متر است. اگر طول سیم جاروبرقی کوتاه باشد، مجبور می‌شوید برای جارو کردن هر نقطه، مرتب جاروبرقی را بلند کنید تا به پریز دیگری وصل کنید.

· فیلتر جاروبرقی

فیلترهای جاروبرقی نقش بسیار مهمی در حفظ پاکیزگی و نظافت محیط دارند. فیلترها هنگام مکش هوا، مانع از پخش ذرات ریز و گرد و خاک در محیط اطراف می ‌شوند. در جاروهای کیسه ‌ای تنها یک فیلتر به نام هپا به کار برده می شود و جاروبرقی های بدون کیسه فیلترهای متعددی دارند. عدم شست وشو یا تعویض این فیلترها بر عملکرد و صدای جاروبرقی تاثیر منفی می گذارند. فیلترهای دیگر مانند فیلترهای نانو، میکرو فیلترها، نانوسیلورها، سایکلون، فوم و … هم ممکن است توسط تولیدکنندگان در جارو نصب شوند. اکثر این فیلترها قابل شستشو یا قابل تعویض هستند.

به این ترتیب می‌توانید از جاروبرقی در نظافت بخش‌های زیر کمک بگیرید:

انواع جاروبرقی

جاروبرقی خانگی

معمول‌ترین جاروبرقی که تحت عنوان جاروبرقی خانگی شناخته می‌شود، بهترین گزینه برای نظافت منزل است. این نوع جارو برقی که معمولاً از نوع کیسه‌دار و ایستاده است، قدرت موتوری مناسبی داشته و همچنین ظرفیت قابل‌قبولی برای جمع‌آوری زباله‌ها دارد. امکان تمیز کردن سطوح چوبی، سرامیکی، سنگی، پارکت و فرش و قالیچه و موکت با جاروبرقی خانگی وجود دارد.

جاروبرقی سطلی

این مدل جاروبرقی ظرفیت مخزن قابل‌توجهی دارد و برای نظافت سالن‌های بزرگ مناسب است.از طرفی ساختار و شکل فیزیکی این مدل جاروبرقی به گونه‌ای است که می‌تواند به راحتی حرکت کند و نیاز به اعمال نیروی زیادی ندارد.

جاروبرقی ایستاده

شکل ظاهری و طراحی این مدل جاروبرقی به گونه ‌ای است که می‌توان از آن به صورت ایستاده استفاده کرد. البته توان مکش و ظرفیت مخزن این نوع جاروبرقی از انواع دیگر کمتر است.

جاروبرقی عصایی

این نوع جاروبرقی همانطور که از اسمش پیداست، مثل عصای دست شما در امور خانه‌ داری کمکتان می‌کند. وزن کم و سهولت کارکرد، از جمله ویژگی‌های متمایز این دستگاه است.

· جاروبرقی‌ های تک ‌کاره، دو کاره و سه کاره

جارو برقی تک ‌کاره، برای مصارف خانگی، ‌کف ‌پوش‌ها و سطوح سرامیکی و... طراحی ‌شده است.

· جارو برقی دوکاره یا جاروبرقی آب‌ و خاک

این نوع جاروبرقی برای جمع‌آوری گرد و غبار و همچنین مواد مایع به کار می‌رود. این جارو قدرت و سرعت مکش بالا و ساختار قوی دارد.

· جارو برقی صنعتی و نیمه صنعتی

جاروبرقی های نیمه ‌صنعتی در کارگاه‌ های تولیدی، محل‌های ساخت‌وساز، ساختمان‌های تجاری و مراکز خرید استفاده می‌شود و جاروهای صنعتی در صنایع و کارخانه‌های صنعتی به کار می‌رود. این جاروها قدرت و توان بسیار بالاتری دارند و می‌توانند مدت طولانی روشن بمانند.

· جارو برقی کیسه ‌ای و مخزنی

بعضی از جاروبرقی ‌ها کیسه‌ای و برخی دیگر مخزنی هستند. جاروبرقی‌های کیسه ‌ای پاکت زباله دارند و با نشانگر، پر بودن مخزن را نمایش می دهند. جاروبرقی‌های مخزنی کیسه ندارند و زباله‌هایی که جارو می‌ مکد، در مخزن جمع می‌شود. در این جاروها به علت شفاف بودن مخزن، نیازی به نشانگر پر بودن مخزن نیست.

قیمت جاروبرقی

قبل از اینکه برای خرید جاروبرقی اقدام کنید و خرید خود را انجام دهید بهتر است نیاز خود و توقعاتی که از یک جاروبرقی دارید را در نظر بگیرید، بهترین جاروبرقی را بر اساس نیازتان تعیین کنید، بهترین مارک جاروبرقی را پیدا کنید، سپس با مشاهده قیمت جاروبرقی در بریم خرید، فروشگاه موردنظرتان را انتخاب کنید و با کلیک بر روی خرید وارد فروشگاه اینترنتی موردنظرتان شوید و خرید خود را نهایی کنید. بریم خرید فقط یک مرجع مقایسه قیمت است و به معرفی فروشگاه های اینترنتی مختلف می پردازد و فروشنده نیست.

همیشه گران ترین جاروبرقی نمی تواند بهترین جاروبرقی باشد و گاهی اوقات قیمت بالای جاروبرقی نشانگر کیفیت بالای آن نیست بلکه می تواند به دلیل سودجویی فروشنده ها باشد، برای مثال شما می توانید در بریم خرید لیست قیمت جاروبرقی را در فروشگاه های اینترنتی مختلف مشاهده کنید، بریم خرید یک مرجع مقایسه قیمت است که قیمت لوازم خانه و آشپزخانه را در فروشگاه های اینترنتی مختلف مقایسه می کند، فروشنده های معتبر را به شما معرفی می کند و لیست قیمتی در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید خرید خود را از ارزان ترین یا با مناسب ترین قیمت انجام دهید. هدف ما در بریم خرید لبخند رضایت شما پس از هر خرید اینترنتی است. همچنین شما می توانید قیمت کولر آبی و قیمت کولر گازی را نیز در بریم خرید مشاهده کنید و خریدی هوشمندانه و ارزان از فروشنده ای معتبر داشته باشید.

............................قیمت لباسشویی .................................................. قیمت یخچال .................................................................... قیمت جارو شارژی