بریم خرید مرجع معرفی و مقایسه قیمت، محصولات و فروشگاه‌ھای اینترنتی

بریم خرید
خرید و قیمت خانه و آشپزخانه

No Product

محصولی وجود ندارد!

لوازم خانه و آشپزخانه

لوازم خانه و آشپزخانه بخش مهمی از هر خانه ای هستند. زندگی کردن بدون لوازم آشپزخانه قطعا غیرممکن است و نمی توانیم بدون ماشین لباسشویی، لوازم شستشو و نظافت، لوازم صوتی و تصویری مانند تلویزیون، لوازم آشپزخانه مانند یخچال فریزر و یا حتی بدون لوازم خانگی برقی زندگی کنیم. بنابراین خرید لوازم خانه و آشپزخانه برای همه خانواده ها مهم خواهد بود. با توجه به افزایش قیمت لوازم خانه و آشپزخانه هم می توان گفت مردم بیشتر به طول عمر وسایل خود اهمیت می دهند، یعنی کسی نمیخواهد وقتی برای یک وسیله چند میلیون هزینه می کند، سر یک ماه یا یک سال خراب شود و قطعا تمایل دارد که وسایلش طول عمر بیشتری داشته باشند. لوازم خانگی قلب هر خانه است و خرید آن برای هر خانه ای لازم است.

امروزه لوازم خانه و آشپزخانه با امکانات مختلفی در مدل های متفاوت تولید می شوند و هر کدام ویژگی های خاصی دارند که می تواند قابلیت های زیادی در اختیار شما قرار دهد، برای مثال یخچال فریزر در مدل های مختلف ساید بای ساید، کمبی، فرنچ، یخچال هتلی و... تولید می شود و هر کدام قابلیت خاصی دارند که می تواند برای شما کاربردی باشد. قیمت لوازم خانگی بر اساس قابلیت ها و مدلی که دارند تعیین می شود و می تواند متغیر باشد.برای مثال برخی از یخچال ها یخساز، قفل کودک، آبریز، کشوی مجزا، گنجایش بیشتر، قابلیت تنظیم دما، Door In Door ,... می تواند قابلیت هایی باشد که سبب ایجاد وجه تمایز در محصول شما شود.

مایکروویو یکی دیگر از وسایل آشپزخانه است که در مدل های مختلفی تولید می شود و هر کدام از مدل های مایکروویو می تواند قابلیت های متعددی داشته باشد برای مثال برنامه های مختلف، گنجایش متفاوت، گریل، جوجه گردان و.... از جمله امکانات یک مایکروویو است که می تواند یک وجه تمایز در محصول ایجاد کند، علت تفاوت قیمت مایکروویوها هم به همین دلیل است.

از دیگر وسایل خانه و آشپزخانه می توان به وسایل شستشو و نظافت اشاره کرد. وسایل شستشو و نظافت شامل بخارشو و.... می شود که هر کدام می تواند کارایی زیادی برای خانه شما داشته باشد. مخصوصا در ایام عید لوازم شستشو و نظافت کاربرد بیشتری دارد و بیشتر استفاده می شود. برای مثال بخارشو یکی از وسایل کاربردی است که برای تمیز کردن گاز، دیوار، پرده، کف، سرامیک، فرش، مبل و... استفاده می شود و تقریبا در همه جای خانه کاربردی است.

لوازم صوتی و تصویری هم از جمله وسایل خانه محسوب می شود برای مثال تلویزیون یکی از کاربردی ترین وسایل خانه است که باید در هر مکانی حتی محل کار، اتاق خواب و... نیز نصب و استفاده شود.

در کل لوازم خانگی برقی، لوازم دکوراتیو، وسایل خواب و حمام و... از جمله وسایل کاربردی در منزل هستند که برای هر خانه ای لازم است اما تنوع محصولات و قیمت ها باعث سردرگمی مردم شده، همچنین به دلیل افزایش قیمت دلار، معمولا قیمت لوازم خانه و آشپزخانه در حال افزایش است به همین دلیل مردم سعی می کنند بر اساس بودجه ای که دارند محصول را خریداری کنند. گاهی اوقات کاربران از خرید خود صرفه نظر می کنند و یا مدلی مشابه مدل دلخواهشان خریداری می کنند در صورتی که نیازشان را برطرف نمی کند حتی گاهی اوقات فروشنده ها محصول خود را با قیمت بالاتری به فروش می رسانند و چون کاربران همه فروشگاه ها را نمی بینند، بعد از مراجعه به چند فروشگاه خرید خود را با ضرر انجام می دهند در صورتی که اگر به تمام فروشگاه ها دسترسی داشتند، می توانستند خریدی مقرون به صرفه تر داشته باشند.

به همین دلیل ما در بریم خرید تصمیم گرفتیم یک لیست قیمت از کلیه فروشگاه های اینترنتی معتبر برای هر محصول در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا خرید خود را با توجه به نیازتان انجام دهید، یعنی برای هر محصول، یک لیست قیمت از تمام فروشگاه های اینترنتی معتبری که این محصول را موجود دارند قرار دادیم تا بتوانید پس از مقایسه قیمت محصولات، خریدی مقرون به صرفه از ارزان ترین فروشنده داشته باشید.