بهترین برند‌های فیلتر هوا

4971
بهترین برند‌های فیلتر هوا

یک خودرو از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است و هر کدام از این بخش‌ها برای اینکه ماشین به صورت درست کار کند، وظیفه‌ای دارند، فیلتر هوا نیز یکی از این بخش‌ها است، وظیفه فیلتر هوا در ماشین شبیه ریه در بدن انسان است. ریه هوایی که وارد بدن انسان می‌شود را قبل از اینکه به بخش‌های اصلی برسد تصفیه می‌کند، فیلتر هوای ماشین نیز دقیقاً هوای ورودی به موتور ماشین را قبل از اینکه به موتور برسد، از وجود برخی از ناخالصی‌ها پاک می‌کند. در این مقاله از سایت بریم خرید قرار است در مورد کارکرد فیلتر هوا در ماشین و بهترین برند‌های فیلتر هوا صحبت کنیم. اهمیت شناخت بهترین برند‌های فیلتر هوا از این جهت است که، برند‌های زیادی در بازار موجود می‌باشند، اما همه ای آن‌ها برای استفاده مناسب نمی‌باشند و وقتی که بهترین برند‌ها را بشناسیم، خریدی کارآمد‌تر و مطمئن‌تر را تجربه خواهیم کرد. در ادامه برای بررسی موضوع بهترین برند‌های فیلتر هوا همراه ما باشید.

کارکرد فیلتر هوا در ماشین چیست و چه کاربردی دارد؟

کارکرد فیلتر هوا در ماشین چیست و چه کاربردی دارد؟

برای اینکه موتور توان حرکت پیدا کند، باید با استفاده از نیروی پیش ران ماشین را به حرکت درآورد و این نیرو با استفاده از جریاناتی که در موتور ماشین به وجود می‌آید به دست می‌آید. در موتور ماشین، سوخت به همراه هوا و جرقه، نیروی پیش ران را تولید می‌کنند و موتور این نیرو را به بخش‌های مربوطه منتقل می‌کند، اما هوایی که به موتور ماشین می‌رسد ابتدا باید از فیلتر هوا ماشین، عبور کند و ناخالصی‌های آن از بین برود و هر چقدر این هوا پاک‌تر باشد، در فرایند احتراق داخل موتور ماشین تأثیر‌گذار‌تر خواهد بود. هوای محیط دارای انواع ناخالصی از جمله، آلودگی هوا، دود، گرد و خاک و … است که وظیفه فیلتر هوای ماشین این است که مانع ورود این ناخالصی‌ها به موتور شود. برای اینکه فیلتر هوای ماشین بهترین کارکرد خود را داشته باشد، باید متناسب با مشخصات ماشین انتخاب شود و در زمان‌های درست تعویض شود، برای اینکه بدانید در چه بازه زمانی‌هایی باید اقدام به تعویض فیلتر هوای ماشین بکنید، پیشنهاد ما این است که مقاله بهترین زمان تعویض دوره‌ای قطعات خودرو را مطالعه کنید.

اهمیت شناخت و آشنایی با بهترین برند‌های فیلتر هوا چیست؟

اهمیت شناخت و آشنایی با بهترین برند‌های فیلتر هوا چیست؟

در بازار برند‌های بسیار زیادی در حال حاضر مشغول به تولید و عرضه انواع فیلتر هوا هستند، اما بین این همه برند، کدام یک واقعاً می‌تواند برای ماشین مفید باشد و در فرایند کار ماشین اختلالی ایجاد نکند؟ برند‌های متفرقه با قیمت‌های متفاوت در بازار پیدا می‌شوند و حتی برخی از اوقات برخی از تعمیرکاران ماشین نیز آن‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهند، اما در صورتی که این محصولات شاید اصلاً برای ماشین شما مناسب نباشند و دردسر‌های زیادی را به وجود آورند، از این رو شناخت بهترین برند‌های فیلتر هوا می‌تواند به شما کمک کند تا انتخاب‌هایی بسیار درست و بهینه داشته باشید و خیالتان بابت کارکرد فیلتر هوای ماشینتان راحت باشد. به طور کلی شناخت انواع بهترین برند‌های فیلتر هوا، به ما این کمک را می‌کند، که انتخابی درست و مناسب داشته باشیم.

خرید و مقایسه بین انواع بهترین برند‌های فیلتر هوای ماشین

خرید و مقایسه بین انواع بهترین برند‌های فیلتر هوای ماشین

در صفحه انواع فیلتر هوای ماشین می‌توانید انواع محصولات را از برند‌های مختلف بازار مشاهده کنید و بین آن‌ها از نظر مشخصات فنی و قیمت مقایسه‌ای به عمل بیاورید. این مقایسه قطعاً به شما کمک خواهد کرد تا بین تعداد بسیار زیاد محصولات بهترین محصولات را شناسایی کنید و در پایان برای خرید آن‌ها اقدام کنید. برای هر محصول در صفحه مرتبط با آن مشخصات فنی و توضیحات مرتبط با آن قید شده است، شما می‌توانید در صورت لزوم به بررسی این نوشته‌ها بپردازید تا اطلاعات جامع‌تری برای فیلتر هوای مد نظر به دست بیاورید. در لیست انواع فیلتر‌های ماشین سایت بریم خرید، شما می‌توانید بین بهترین برند‌های فیلتر هوا، مقایسه جامع و مفید داشته باشید و بهترین محصولات را مشاهده کنید.

چگونه بهترین فیلتر‌های هوای ماشین را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین فیلتر‌های هوای ماشین را انتخاب کنیم؟

یکی از سؤالاتی که شاید برای خیلی از ما هنگامی که مشغول خرید فیلتر هوای ماشین هستیم پیش بیاید، این است که چگونه بهترین فیلتر‌های هوای ماشین را انتخاب کنیم؟ برای پاسخ به این سؤال باید به مجموعه‌ای از موارد توجه داشته باشید که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

 • فیلتر هوای مرغوب دارای خاصیت جذب بالا می‌باشد.
 • یکی دیگر از خاصیت‌های بهترین فیلتر هوای ماشین این است که مانع ورود صدای موتور ماشین به داخل اتاق باشد.
 • فیلتر‌های خوب در میزان مصرف سوخت ماشین نیز تأثیر‌گذار است و آن را کاهش می‌دهد.
 • بهترین برند‌های فیلتر هوا دارای نشانه‌های رسمی و تجاری هستند و همچنین نشان استاندار نیز دارند.
 • فیلتر هوای مناسب دارای عایق‌بندی مناسب می‌باشد.

معرفی و بررسی بهترین برند‌های فیلتر هوا

معرفی و بررسی بهترین برند‌های فیلتر هوا

برند‌های زیادی مشغول طراحی و تولید انواع فیلتر هوای ماشین هستند، هر کدام از این برند‌ها محصولات خود را با مشخصات گوناگون و قیمت‌های مختلف روانه بازار می‌کنند، اما بهترین برند‌های فیلتر هوا کدام هستند؟ در ادامه به بررسی بهترین‌ها در حوزه فیلتر هوای ماشین خواهیم پرداخت.

فیلتر هوا ماشین برند بهران

فیلتر هوا ماشین برند بهران

یکی از بهترین برند‌های فیلتر هوای ماشین، برند بهران فیلتر است، این شرکت بر اساس ادعای خود از بهترین تجهیزات و تکنولوژی‌های موجود برای تولید محصولات برند خود بهره می‌برد. برند بهران تولیداتش صرفاً به تولید فیلتر هوای ماشین محدود نمی‌شود، بلکه در زمینه تولید فیلتر‌های صنعتی و نیروگاهی نیز فعالیت دارد. بر اساس آمار موجود برند بهران فیلتر بیش از ۸۰۰ محصول تولید و روانه بازار می‌کند. شما می‌توانید محصولات این برند را در سایت بریم خرید در صفحه فیلتر هوای برند بهران مشاهده کنید و بین محصولات موجود از این برند به بررسی و مقایسه بپردازید.

فیلتر هوا ماشین برند سرکان

فیلتر هوا ماشین برند سرکان

برند سرکان نیز در دسته بهترین برند‌های فیلتر هوا قرار می‌گیرد، برند سرکان از برند‌های با سابقه بازار می‌باشد و تولیدات خود را برای فیلتر هوای ماشین سواری شروع کرده است و اکنون در زمینه‌های مختلف مشغول به تولید انواع فیلتر‌های صنعتی، خودرویی و … می‌باشد. برند سرکان موفق به تولید فیلتر هوای اکویی نیز شده است، این نوع از فیلتر هوا برای حفاظت از محیط زیست مناسب است. برند سرکان به غیر از خودرو و صنعت مشغول به تولید انواع فیلتر در زمینه کشاورزی نیز می‌باشد. با توجه به ابعاد فعالیت برند سرکان می‌توانیم به این نکته پی ببریم که این برند در زمینه تولید فیلتر هوا تمرکز خاصی دارد و توانسته است با پیشرفت سهم خوبی از بازار را برای خود جذب کند. محصولات این برند در سایت بریم خرید در صفحه فیلتر هوای ماشین برند سرکان  قابل مشاهده است.

فیلتر هوا ماشین برند یونیک

فیلتر هوا ماشین برند یونیک

برند یونیک از برند‌های ایرانی در زمینه تولید فیلتر هوای ماشین به حساب می‌آید و این برند با توجه به سرمایه‌گذاری که در زمینه تولید انواع فیلتر هوای ماشین کرده است موفق به تولید فیلتر‌های هوا با تکنولوژی اکو شده است. برند یونیک به عنوان بهترین برند‌های فیلتر هوا به حساب می‌آید و در این لیست جای دارد. شرکت یونیک فیلتر محصولات مختلفی را در زمینه خودرو طراحی و به فروش می‌رساند. محصولات این برند در سطح استاندارد‌های جهانی است و محصولات این مجموعه صادرات نیز می‌شوند. انواع فیلتر هوای خودرو‌های سبک و سنگین در لیست محصولات این شرکت جای می‌گیرد. محصولات برند یونیک در سایت بریم خرید موجود هستند و در صفحه فیلتر هوای برند یونیک قابل مشاهده و مقایسه هستند.

فیلتر هوا ماشین برند کاسپین

فیلتر هوا ماشین برند کاسپین

برند کاسپین از مجموعه برند‌های فعال در حوزه لوازم مصرفی خودرو به حساب می‌آید و فیلتر هوای ماشین نیز در دسته تولیدات این برند قرار می‌گیرد. برند کاسپین نیز مجدداً جز برند‌های ایرانی به حساب می‌آید و نام او در لیست بهترین برند‌های فیلتر هوا قرار می‌گیرد. محصولات برند کاسپین برای مدل‌های متفاوتی از ماشین تولید می‌شود. محصولات این برند را در صفحه فیلتر ماشین برند کاسپین مشاهده کنید. در صفحه هر محصول از سایت بریم خرید توضیحات مرتبط با آن قرار داده شده است، این توضیحات می‌تواند شما را برای شناخت بیشتر از محصول راهنمایی کند.

لیست بهترین برند‌های فیلتر هوا

لیست بهترین برند‌های فیلتر هوا

در ادامه لیستی از بهترین برند‌های فیلتر هوا را برای شما آورده‌ایم تا به صورت خلاصه‌تری با اسامی این برند‌ها آشنا شوید. برند‌های زیادی در این لیست می‌توانند جای بگیرند. شما می‌توانید در سایت بریم خرید و در صفحه فیلتر هوای ماشین انواع فیلتر‌های هوای ماشین را از بهترین برند‌های فیلتر هوا مشاهده کنید و بین آن‌ها از نظر مشخصات فنی و قیمت مقایسه داشته باشید.

 • فیلتر هوا ماشین برند سرکان
 • فیلتر هوا ماشین برند یونیک
 • فیلتر هوا ماشین برند بهران
 • فیلتر هوا ماشین برند سام
 • فیلتر هوا ماشین برند کاسپین
 • فیلتر هوا ماشین برند موتوسل
 • فیلتر هوا ماشین برند جک موتورز و…

نتیجه‌گیری

شناخت بهترین برند‌های فیلتر هوا به ما کمک می‌کند تا در بین انواع برند‌های نام آشنا و جدید بهترین محصولات را برای ماشین خود انتخاب کنیم. اهمیت فیلتر هوا در ماشین قابل توجه است و باید برای انتخاب بهترین آن به اندازه کافی وقت گذاشت تا بهترین کارکرد را تجربه کرد. سایت بریم خرید همراه شماست تا به صورت آنلاین بین بهترین برند‌های فیلتر هوا به صورت جامع و کاربردی مقایسه داشته باشید و بر اساس نتایج حاصل از مقایسه بهترین محصولات را با قیمت مناسب برای ماشین خود خریداری کنید. ترکیب شناخت از بهترین برند‌های فیلتر هوا و مقایسه بین آن‌ها می‌تواند یک خرید مطمئن و به صرفه را برای شما به وجود آورد. در این مقاله لیستی از بهترین‌ها را در زمینه فیلتر هوای ماشین تهیه کردیم و برای برخی از آن‌ها اطلاعاتی را قرار دادیم و امیداوریم مطالب بیان شده برای شما مفید واقع شده باشد.

منبع:championautoparts.eu